Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Összezárva - Polina és Valentine EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Összezárva - Polina és Valentine EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Összezárva - Polina és Valentine EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Összezárva - Polina és Valentine EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Összezárva - Polina és Valentine EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Összezárva - Polina és Valentine EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Összezárva - Polina és Valentine EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Összezárva - Polina és Valentine EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Összezárva - Polina és Valentine EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Összezárva - Polina és Valentine

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 12:43 pm

Camiella megkért, hogy jöjjek fel a dráma terembe, mert mutatni akar valamit, én meg természetesen igent mondtam, csak arra kértem várjunk addig, amíg vége az utolsó órámnak is. Ebben végül megegyeztünk, így most sietek is, hogy ne várjon rám az én kedvenc húgocskám. Fogalmam sincs, mit találhatott ki. Lehet talált egy csillámpóni jelmezt, vagy valami ilyesmi. A lelkesedéséből legalábbis erre következtettem. De menet közben el is vetem ezt, mert igazán tudhatnám, hogy csillámpónis jelmez nem létezik, mert a csillámpóni megijedne tőle... Meg is csóválom a fejem. Hogy lehetek ilyen butus? Elmosolyodom, és benyitok, aztán el is kiáltom magam.
- Itt vagyok! - de ahogy szét nézek, nem látok senkit sem. Az órámra pillantok. Fél 4 van. Pont, amit megbeszéltünk. Camiella sehol. Hátrafordulok, de nem, nincs még az ajtóban. Megvonom a vállam, és úgy döntök, várok még egy kicsit, addig meg leülök az egyik székre. Kenguru zsebes-kapucnis pulcsi van rajtam. Sötétkék, az elején New York City felirattal. Tudom-tudom nagyon találó. Késésben voltam reggel, ez akadt a kezembe. Viszont most kapóra jön, mert a zsebbe nyúlva megtalálom a Rubik-kockám, és amíg várok, addig legalább kirakom párszor. Két és fél perc a rekordom, talán sikerül megdöntetni. Összekeverem, aztán stopper bekapcs és nekiállok. Rekordot nem döntök, de 3 perc alatt vagyok, szóval nem bánkódom. Kirakom még egyszer, és harmadjára is belekezdek, amikor léptekre leszek figyelmes.
Leteszem a kockát, és az ajtóra pislogok, amin meglepetésemre nem a húgom sétál be, hanem Polina. Polina... a húgom barátnője, és a lány aki tetszik. Nagyon. Nagyon-nagyon. De persze ezt titkolom. Egyrészt ugye, mert Camiella barátnője, másrészt, mert ő már egyetemista, és egész biztos, hogy esélyem sincs. Legalábbis így gondolom, de azért meg szabad néznem, nem? Egyébként is teljesen hihetetlen, hogy ő itt van, pislogok is kettőt, és szét nézek. Valamiről biztos lemaradtam.
- Szia... - szólalok meg végül, kissé vontatottan, és ne kérdezze senki senki sem, hogy lehet egy sziát vontatottan mondani, nekem sikerült - ...khm... téged is Camiella hívott? Mondta, hogy mikor jön? - kérdezem meg végül kissé észbe kapva, és magamban átkozom magam. Nem szoktam én ennyire gáz lenni, de valahogy most zavar hogy ez a pulcsi van rajtam, hogy nem tudom, hogy áll a hajam és azt sem értem, miért pattantam fel, és nézelődök még mindig, mintha remélném, hogy Cami is feltűnik. Sosem voltam még Polinaval kettesben két percnél tovább.
De nem tudok tovább ezen agyalni, mert az ajtó becsukódik, csak a hangját hallom, aztán a zár kattanását. Odasietek, lenyomom a kilincset. De semmi. Nem értem.
- Bezártak... - állapítom meg nagyon értelmesen, és kérdőn nézek Polinara, mert nem tudom felfogni, hogy zárhattak be minket, amikor egyértelmű, hogy látták, hogy bent vagyunk. Vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Polina Dubled
fősulis
fősulis
Polina Dubled


Szülinap : 1994. Jul. 22.
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyPént. Okt. 11, 2013 7:20 am


Valentine &&
Összezárva - Polina és Valentine Pacmanbybadbloods4tIdőm nagy részét azzal töltöm, hogy bebizonyítsam magamnak, hogy erős vagyok ezáltal mások akár féljenek is tőlem, vagy gondolják azt, hogy egy elkényeztetett csitri vagyok. Viszont amíg nem csak feladat miatt, hanem hétköznap  is egy szerepbe bújva élek addig elfelejtődik, hogy milyen is vagyok igazából. Sokszor nem érdekel, de vannak napok mikor eltörik a mécses és úgy érzem egymagam vagyok. Tisztában vagyok azzal magunkban bízhatunk meg a legjobban, de önző módon még is csak jobban érezzük magunkat, ha valakinek átadhatjuk gondjainkat hisz, ha beszélünk róla az segít és könnyít lelkünkön még akkor is, ha ezzel a másikat kicsit lehangoljuk.  
Aprócska könyvet lehetne írni a sok rosszról mely családunkat sújtotta és melyektől formálódtunk más emberekké. Azt gondoltam mindenkit eltudok rettenteni apámon kívül magamtól, de valamiért még sem így lett.  Camiella Moulds valamiért viszont azon személyek közé tartozik akik kedvelnek annak ellenére amilyen vagyok házunkat elhagyva. Ritkán találkozik ilyen aranyos teremtéssel az ember . Olyan mintha a kishúgom  lenne. Furcsa érzés mivel nekem bátyám volt és minden percét kiélveztem amíg lehetett annak, hogy én vagyok a kisebb. Néha furcsán is érzem magam mellette, de aztán mindig az jutott eszembe, hogy mi lenne velem nélküle?! Fiatalabb nálam és még is sokszor érettebben gondolkodik mint én. Nélküle valószínűleg még negatívabb jelenség lennék. Kétségtelen ő az én tündérem.
Most is hozzá igyekszem az egyetemet elhagyva. Valami korrepetálással kapcsolatosat említett nekem, de hogy őszinte legyek eléggé elvoltam kalandozva így csak arra emlékszem, hogy négyre kell oda mennem, vagy félnégyre? Nahát már ezt se tudom...Félre biztosan nem érek oda, de egészig még lenne időm szóval kettő között valamikor torpanok be a Rose gimibe. Gyorsan elindulok a megbeszélt teremhez amire szerencsére emlékszem. Felrohanok a lépcsőn majd élesen balra fordulva szelem át a folyosót míg megtalálom az említett tantermet. Egy pillanatra szuszogva megtorpanok majd mikor légzésem vissza áll normális ütemébe bemegyek.
-Szervusz drágám!- Mondom miközben behajtom az ajtót, s csak ekkor fordulok meg. Dermedten veszem észre, hogy velem szemben nem Cami van, hanem a bátyja...ööö, Va, Vale..jajj igen Valentine! Hát rá nem számítottam..sőt! Mit keres itt? Köszönéséből ítélve Ő sem rám számított. Van egy olyan érzésem, hogy ez nem véletlen és ez biztossá is válik bennem mikor Camiellaról kérdez, meg hogy engem is Ő hívott-e ide.
-Igen, elvileg most kellene korrepetálnom..talán mindjárt itt lesz. De te minek vagy itt?- Sóhajtva ülök le az egyik pad tetejére lábam lóbálva. Nem tudom mi a terve a kisasszonynak, de ajánlom hogy hamar ide érjen és elárulja mi folyik itt mert nem akarom elhinni, hogy a tanuláshoz a testvérére is szükség van. Vagy neki is segíteni kell valamiben? Ha így lenne nem lepődött volna meg ennyire a fiú. Telefonomat kezdem babrálni, hogy az idő addig is teljen. Arra leszek figyelmes, hogy az ajtót valaki becsukja és egy halk kattanás. Valentine oda siet majd bejelenti, hogy bezártak minek.
-Mivan? - Hatalmasakat pislogva állok fel és rohanok oda az ajtóhoz félre lökve a srácot, hogy én is megpróbáljam kinyitni. Feszegetem a kilincset de semmi.
-Ez csak egy rossz vicc!- Sipákolom miközben tenyeremmel ráütök egyet az ajtóra. Nah igen...amúgy sem a pozitív, kedves jellememről vagyok híres kevesen tudják milyen is az, ha önmagamat adom, de ilyenkor? Ilyenkor aztán felmegy a pumpa és még nagyobb utat tör magának "haragom".
set:this notes:lesz majd jobb is!
Vissza az elejére Go down
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyPént. Okt. 11, 2013 11:21 am

Nem unatkozom, amíg várok, de azért jobb programot is el tudtam volna képzelni. Például elmehettem volna a srácokkal kosarazni, vagy a lányokkal kávézni. Bizony, hívtak mindkettőre, és tulajdonképpen örültem, hogy van egy kifogásom, mert ha a kettő közül kellett volna választanom, az nehéz lett volna. Viszont, most hogy Camiella sehol, lehet mégis jobb lett volna, egyik vagy másik. Azért még türelmesen várok, és közben a kockámat rakosgatom. A léptekre felkapom a fejem, és meglepetten tapasztalom, hogy nem a húgom az, hanem egy barátnője. Az a bizonyos barátnője. Mert ugye, több is van neki, de Polina különleges mert... mert most is milyen csinos! A drágám szóra azt hiszem elpirulok, pedig tudom, hogy nem nekem szólt. De a pirulásaimat nem tudom befolyásolni. Csak reménykedem, hogy mire észreveszi én vagyok az és nem Cami, elmúlik az arcomról az árulkodó szín. Vagy, hogy nem jön rá, hogy ő váltotta ki...
Inkább terelem a témát, megkérdezem ő miért van itt, és miután megkapom a választ, vissza is dobja a kérdést, nem éppen kedvesen.
- Mutatni akart valamit. Neked miből kéne korrepetálni? - kérdezek vissza meglepetten. Eddig mindenben én segítettem neki, nem értem ez most micsoda. Miért mást kért meg? Fura, de azt hiszem féltékeny vagyok.
Közben meg csukódik az ajtó és kattan a zár. Gyorsan odasietek, de már késő. Zárva. Hiába nyomom le a kilincset és rángatom az ajtót, semmi. Polival is közlöm a tényeket, és ő sem látszik épp boldognak. Iderohan, és félrelök, én meg csak pislogok. És próbálom helyre rakni magam. Hozzámért. Na és? Mint egy kerge béka. Komolyan. Napjában több százan érnek hozzám, mi ebben a különleges? Egyébként is lökött.
- Öhm... megyek megnézem nincs-e valahol egy kulcs... - mondom és a tanári asztal felé veszem az irányt. Van néhány tanár, aki ott tartja, hátha szerencsével járunk. Aztán odaérve, meglepetten tapasztalom, hogy az asztalon a papírhalom mellett a kedvenc csokim, egy banán és egy kockasajt. A mai uzsonnám. Én nem hoztam magammal, és ez csak egy dolgot jelent. Cami már volt itt. Egyelőre azonban tovább keresek. Próbálok rájönni, mi lehet ez az egész.
- Kulcs nincs. Hívd fel Camiella-t, hogy kérjen kulcsot, amikor jön! - Pillantok fel Polinara és remélem, hogy a húgom szépen felveszi a telefont, és hoz kulcsot, és kienged. Nem pedig ő szervezte így, és készítette be nekem az uzsonnámat, tudva, hogy be leszek zárva akkor, amikor ennem kell...
Vissza az elejére Go down
Polina Dubled
fősulis
fősulis
Polina Dubled


Szülinap : 1994. Jul. 22.
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyPént. Okt. 11, 2013 2:32 pm


Valentine &&
Összezárva - Polina és Valentine Pacmanbybadbloods4tTudom, nem vagyok a legkedvesebb személy és ezt most is sikerült bebizonyítanom. Szerencsétlen sráccal úgy beszéltem mint egy betolakodóval. Vagyis..felfoghatom őt annak is nem? Elvégre nem kéne itt lennie, de ki vagyok én, hogy megtiltsak bármit is bárkinek is. Nos Polina Dubled...de Cami tesójával más a helyzet. Vele nem lehetek szemét, legalábbis annyira nem mert máskülönben barátnőm megharagszik azt pedig semmi pénzért nem akarnám.  Sokan elkényelmesedve természetesnek veszik a jót, de sajna ha nem teszünk érte akkor hamar lemondhatunk róla. Én még ha nem is változom meg, de legalább az Ő környezetével próbálok nem elviselhetetlen lenni. Ezért is bánom meg hamar modortalan megnyilvánulásom, bár ahogy észre veszem nem nagyon vette zokon, vagy csak nem mutatja ki?!
-Nem mondta miből, csak azt, hogy segítsek neki. Téged miért hívott?- Oda vissza dobáljuk a "labdát", de nagyon semmi hasznosat nem tudunk meg. Zavar, hogy így alakultak a dolgok mivel semmi jót nem sejtek.  Camiella valamit tervez csak tudnám miért kellünk hozzá ketten... Olykor telefonomat babrálom máskor pedig agyalok. Ezekből azonban egy apró zaj kizökkent mely az ajtó bezárásának tudható be. Odarohanva löktem félre Vale-t ami szintén nem egy kedves gesztus volt, de talán ez már megszokható tőlem. Próbálta Ő is és én is feszegetni a kilincset de hasztalanul. Nem hinném, hogy véletlenül zártak be minket mivel csak látta  valaki, hogy ketten is bejöttünk illetve nem csuktam be rendesen az ajtót csak behajtottam szóval még a beszélgetésünket is kilehetett szerintem hallani.  Remélem, NAGYON remélem, hogy a kisasszonynak semmi köze ehhez. Valentine elindul a tanári asztal felé kulcsot keresni én pedig feladva a zárral való babrálást sunnyogok vissza egy padhoz, hogy ráüljek annak tetejére.  Elkeseredetten veszem tudomásul, hogy nem találja az asztalnál a pótkulcsot így egyetlen megoldás a telefonálás marad. Előkeresem Cami számát majd megcsörgetem. Hamar fel is veszi a telefont.
-Szia! Figyu én már itt vagyok és a bátyád is, viszont bezártak minket. Kérd el a portán vagy valakitől a terem kulcsát mikor ide jössz!-Gyorsan ledarálom mondandóm, majd választ várva csak annyit kapok, hogy szia add Valentine-t egy percre.
-Veled akar beszélni.- Oda megyek a fiúhoz átadva a telefont. Ujjaimat tanári asztalon "pörgetem". Nem tudom velem mért nem tudta ezt megbeszélni, de mindegy is a lényeg, hogy mindjárt jön...gondolom.
-Nah, mit mond?- Türelmetlenül nézek a srácra.
set:this notes:rövid és ratyi de este van..:$
Vissza az elejére Go down
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptySzomb. Okt. 12, 2013 3:57 am

Nem tudom, hogy Polinanak mi baja, lehet valami csajos dolgot szeretett volna, és most bezavarok? De nem az én hibám, hogy itt vagyok, engem is a húgom hívott, meg őt is. Ennyit sikerült kinyomozni, többet nem igazán. Őt korrepetálni hívta, nekem mutatni akart valamit... nem igazán értem. Sőt. Egyáltalán nem. Ez mondjuk nem olyan meglepő, mert Camiella gondolkozásmódja nagyon egyedi, de akkor is. Nem adtam még fel, hogy megértsem őt.
A gondolataimból az ajtó csukódása és a zár kattanása zökkent ki. Hiába sietek rögtön oda, már késő.Be vagyunk zárva. Az sem jobb, hogy arrébb löknek főleg mert olyan fura érzésem lesz tőle, amit elront néhány szó. Vagy inkább csak a hangsúly. Nem veszem magamra, engem is zavar, hogy itt ragadtunk, ezért is kezdek megoldás után kutatni. A kulcs, amit a legtöbb tanár az asztalon, vagy az egyik fiókban tart sehol. Az uzsonnám viszont itt van, és ez már több mint gyanús. Mégsem szeretnék rosszra gondolni, már csak azért sem, mert Camiella sosem csinálna semmi rosszat. Jobb ötlet híján Polit kérem meg, hogy hívja fel a hiányzót, de ez sem úgy végződik, mint szeretném.
Meglepetten pislogok Polinára és elveszem a telefonját.
- 내? - szólok bele, nem is igazán figyelve, az ablakhoz sétálva. Mondanám, hogy megérzés, de inkább csak logikus gondolkodás. Ha velem akar beszélni, azt Polina nem hallhatja. És jobb is, hogy nem, mert még sem hiszem el, amit hallok - 왜? - Nem hiszem el, nem gondolhatja komolyan! Nem vagyok magányos! És mi az, hogy akik nekem tetszenek lányok? Épp most zárt össze az egyikkel. És nem enged ki amíg...
Megrázom a fejem, ez így nem lehet! Megmondom neki, hogy most azonnal jön, és kinyitja az ajtót, ha randit szervez nekem azt normálisan csinálja, de ne így. Főleg ne úgy, hogy egyikünk sem tud róla. Vagyis most már én tudok.
- 잠ㄲ... - de nem tudom befejezni, mert lerakja. Elveszem a fülemtől a telefont, és megnézem, hogy valóban bontotta-e a vonalat. Rögtön megnyomom a visszahívást, de nem veszi fel. Poli meg persze türelmetlenkedik. Az igazat nem mondhatom. Ha Camiella tényleg itt van a másik teremben és hallgatózik, akkor nem buktathatom le. Nem tudom, mennyire jó barátnők...
- Öhm... el kellett mennie. Csillámpónikról magyarázott, nem igazán tudtam követni... - mondom a legjobb kifogást, ami eszembe jut, és ez Camiella esetében talán hihető is. Van valaki, aki tudja követni őt, amikor csillámpónikról magyaráz? Én nem igazán. - ... azt mondta majd jön, és kiszabadít, addig meg várjunk türelmesen.
Megvonom a vállam, és visszaadom a telefont. Közben meg azon gondolkozom, hogy mit is kéne csinálni. Még ha jó szándék vezérelte is a kishúgomat, ez nem éppen egy kellemes szituáció.
- Volt mára más programod is? Mert akkor azt lehet le kéne mondanod... - jegyzem meg kissé félszegen, közben meg vele szembe fordítok egy széket és leülök rá, ha már így alakult, próbáljuk meg. Legalább a beszélgetést. Aztán még mindig megpróbálhatok "hangosan puffani, és rosszul lenni", hogy kijussunk.


A hozzászólást Valentine Moulds összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 16, 2013 12:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Polina Dubled
fősulis
fősulis
Polina Dubled


Szülinap : 1994. Jul. 22.
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyVas. Okt. 13, 2013 9:10 am


Valentine &&
Összezárva - Polina és Valentine Pacmanbybadbloods4tÁltalában nem vagyok egy idegeskedő típus. Tartani sem szoktam semmitől. hagyom hogy minden úgy történjen ahogy történnie kell és általában minden javamra fordul. De ilyen, hogy bezárnak egy terembe még nem történt velem..ráadásul nem egyedül. Nem tudom mit kell ilyenkor tenni. Ha a földszinten lennénk kimásznék az ablakon, de innen nem lehet. A másik lehetőség az ajtón való dörömbölés hátha valaki meghallja. Próbáltam nem jött be és ez egy csöppet elkeserített. Végül felhívtam Camit ki miatt vagyunk itt mindketten amit furcsállok, hiszen, ha korrepetálnom kell amit hozzá tennék eddig még sosem kért, akkor Valentinet minek hívta, hogy mutasson neki valamit? Vagy legalábbis miért ugyanabban az időpontban.. és ő miért nincs itt? Mondjuk jobb is hiszen így nem ragadt be velünk és ki tud minket szabadítani. A telefont szerencsére felveszi és gyorsan eldarálom neki, hogy mi történt, de csak annyit mond adjam a bátyját. Átadom a mobilt, mély levegőket véve várom, hogy mit mond. Próbálom kihallani, hogy Camiella mit mond neki, de saját nyelvükön kezdenek el beszélni amiből természetesen egy kukkot sem értek. Kezdek nagyon, de nagyon feldúlt állapotba kerülni ami persze nem jó, főleg Vale számára, hisz ilyenkor még inkább kerülik társaságom. Annyira zavaros ez az egész. Ide jövünk bezárnak, Vale és Cami beszélgetése pedig titok szagú.... Mi jöhet még? Terror támadás? Nah jó nem túlzok, de akkor is szeretném megérteni mi folyik itt. Csak figyelem ahogy elsétál az ablakhoz, majd vissza, hogy vissza adja a készüléket. És, hogy miről ment a diskura? Nem sokat tudtam meg.
-Csillámpóni...- Felvont szemöldökkel nézek a fiúra, majd elfordulok. Végül is Cami szereti őket, sőt oda meg vissza van tőlük, de nem hinném, hogy fontosabb lenne neki mint a velünk való találka, vagy az, hogy kimentsen innen minket..vagy tévedek?
-De-de..mikor jön? Várjunk türelmesen? Ezt nem hiszem el..- Fujtatva trappolok vissza a padhoz melynél korábban ücsörögtem, s annak nekitámaszkodva próbálok lenyugodni. Igazából nem értem miért vagyok ennyire kikészülve. Vale eszembe juttatja kérdésével, hogy nekem rövidesen majd másol kéne lennem.
-Basszus!- Apámat keresem ki a kapcsolatok közül és gyorsan hívom is. Nem veszi fel így csak egy sms-t tudok neki küldeni, hogy otthon találkozunk mivel nem tudok elmenni a vacsorára.
-Apámmal vacsoráztunk volna..ezen a napon mindig együtt és mindig ugyanott, de akkor ez most nem fog össze jönni.- Csalódottan "dobom" az asztalra a telefont. Bánt, hogy így alakult. Mióta csak mi vagyunk egymásnak nem hagytuk ki ezt a hagyománnyá vált vacsorázást, de hát ez van.
-Neked van más programod azon kívül, hogy most elkell viselned?- Félmosolyt megeresztve pillantok rá, úgy látszik kicsit olvad a jég.
set:this notes:rövid és ratyi de este van..:$
Vissza az elejére Go down
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyHétf. Okt. 14, 2013 8:37 am

Nem éppen úgy történnek a dolgok, ahogy szeretném. Egy dolog a húgommal találkozni és egy másik, a húgommal meg egy barátnőjével. Aztán ha ez nem lenne elég, Camiella nincs sehol. Nem tetszik a helyzet. Vagyis, tulajdonképpen tetszik, mert Polina nagyon szép lány, és Camiella is csupa jót mesél róla. Amikor korábban találkoztunk akkor is szimpatikus volt, viszont most úgy látszik, nincs jó napja. Legalábbis ennek tudom be azt, ahogy beszél velem. Igyekszem nem magamra venni, és inkább alternatív megoldás után kutatok, hogy kijuthassunk a teremből, viszont a kulcs nincs meg, így az utolsó reményem Camiella marad, aki egyébként rettentően gyanús. Egy gyors telefonbeszélgetés után már azt is tudom, hogy direkt szervezte így, és bár először rettentően mérges vagyok rá, végül úgy döntök megpróbálom pozitívan nézni az egészet. Talán Camiellanak van igaza, és az egy-egy hetes barátnőim nem éppen olyanok, mint amilyenre szükségem lenne. De azt sem hiszem, hogy Poli más lenne. De egy délutánba nem halok bele.
Azt hazudom, hogy a csillámpónik miatt van. Mert ez mindig jó kifogás. Otthon is beválik - bár ritkán van szükségem rá, hogy kimentsem Camit, inkább neki kell engem...
- Fogalmam sincs, ha csillámpónikról van szó, akkor elveszti az időérzékét - közlöm nemes egyszerűséggel, és ez legalább nem hazugság. Megvonom a vállam, és inkább kényelembe helyezem magam Polinaval szemben. Hiszen, mint mondtam ki kell használni a lehetőséget. Csak még előbb megkérdezem, nem volt-e más programja. Volt. Csodás.
- Oh... az nem jó... - fontosnak hangzik a mai vacsorája, amolyan évforduló szaga van, és Camiella-nak pont most sikerült minket bezárnia... Vajon ha küldök neki egy sms-t, hogy Polinak fontos dolga lenne ki enged? Vagy azt hinné, hogy át szeretném ejteni. Szoktam heccelni, és ilyen helyzetekben ez eléggé rám jellemző lenne... Gondolatban megrázom a fejem, és még arcon is csapom magam. Nem emlékszem mondott-e időt, hogy mikor akar kiengedni... Talán ha összevesznénk? De azzal meg az esélyeimet rontom. Rosszul megint csak nem lehetek...
- Tessék? - váratlanul ér a kérdés, egészen elmerültem a gondolataimban. Az sem tűnt fel, hogy nem Polit nézem, sokkal inkább a lábait. Ami fura, mert ilyen szép lábaknak azért fel kellett volna tűnniük. De ahogy visszakérdezek felpillantok rá, és lassan tudatosul is, hogy mit kérdezett.
- Nincs -felelem, majd az órámra pillantok - csak az evés. Most uzsonna, aztán 6-kor vacsoráznom kéne. Legkésőbb 7-kor.
Megvonom a vállam, aztán kicsit gondolkodom, hogy mit is csinálhatnánk, de fogalmam sincs. Vajon az egyetemisták mennyire vevők a gimis ökörködésekre? És én akarok-e most hülyéskedni?
- Van valami ötleted mit csinálhatnánk? - választom a legegyszerűbb módszert, hogy megtudjam, neki mihez van kedve. Mert feltételezem a Rubik kocka nem fogja lázba hozni, és egész biztos akasztófázni sem akar majd...


//bocsi, ígérem lesz sokkal jobb is >
Vissza az elejére Go down
Polina Dubled
fősulis
fősulis
Polina Dubled


Szülinap : 1994. Jul. 22.
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptySzomb. Okt. 19, 2013 3:59 am


Valentine &&
Összezárva - Polina és Valentine Pacmanbybadbloods4tNem szeretem, ha váratlanul ér bármi is. Mindenre szeretek felkészülni. Amióta a család fele elhunyt mindig szeretek előre tervezni. Tudni akarom mi vár rám és vicces de eddig sikerült így élnem az életem. Váratlan helyzetekbe igyekeztem nem belebotlani, de úgy látszik a mai egy ilyen szerencsétlen nap. De azért hozzá tenném elég gyanús... Ha Camiellaról van szó mindenki elhiszi, hogy a csillmpónik elveszik az időérzékét és minden mást, de ettől még nem értem miért vagyunk itt a testvérével egyszerre, ráadásul amint beléptem utána nem sokkal bezárnak minket. És, ha ez nem lenne elég Camit mikor hívtam olyan furcsa volt és ahelyett, hogy nekem mondott volna bármit is a testvérével akart beszélni és nem angolul.. Mi ez, ha nem arra utaló jel, hogy ez az Ő terve? Nem akarok elhamarkodottan dönteni, de van ebben valami nem?! De végül is nem olyan vészes elvégre van társaság míg az ajtó ki nem nyílik. Valeval úgy sem beszéltem még amit nem is értek elvégre a húga az egyik legjobb barátnőm és nem egyszer voltam már náluk. Hát most itt a lehetőség, de nem tudom mit mondhatnék. Eléggé rossz volt az indítás nélkülem, hoztam a szokásos flegma, bunkó szerepem és eszembe se jutott, hogy esetleg ez neki rosszul eshetett. Az is lehet nem vette magára mert hallott arról, hogy mekkora egy szemét vagyok és nem volt újdonság ez neki..nem tudhatom.
Tekintetem az asztalra dobott telefon és a fiú arcán cikázik ide-oda. Ha ránézek olyan érzésem van, hogy nem kell megjátszanom a keménykedő primadonnát, ha pedig a készülékre pedig összeszorul szívem, hogy szegény apámmal való program ugrik. Ahogy teltek az évek Ő is látta mennyire megváltoztam és sokszor eszembe juttatja, hogy nem vagyok olyan, de ettől még ez a vacsora sosem felejtődött el. Sosem mondanék le egy közös estről. Nagyon szeretem őt még ha mostanság nem is mutattam ki. Emlékszem mikor kicsi voltam folyton rajta csüngtem most pedig...most pedig aligha van hozzá pár jó szóm. Miért keseredtem meg ennyire? Mással is történnek tragédiák még sem lesz belőlük boszorkány.
Ahogy meghallom Valentine hangját feleszmélve gondolataim kuszaságából nézek újból rá. Aprócska mosolyom lefagy arcomról és hiába próbálom visszavarázsolni arcomra aligha megy. Aztán ahogy az étkezéséről mond valamit a tanári asztalra meredek. Ott van egy kis csomag melyet valaki vagy itt hagyott.....vagy kikészítette Valenak. TUDTAM! Tudtam, hogy Cami műve ez. A pumpa valamiért még sem megy fel bennem. Felállok, hogy Vale mellé menjek.
-Ötletem az lenne, hogy ne okozzunk csalódást a húgodnak. - Elnevetem magam, majd behuppanok az ölébe. -Nem csináltam még ilyet nem vall rám, de ez egy fura nap szóval..., mesélj valamit magadról. Úgy, hogy nem ismerjük egymást nehéz lenne kitalálni olyat amit mindketten akarunk csinálni nem gondolod?- Magamra sem ismerek. Én a jég királynő néven emlegetett egyetemista egy gimis srác ülében ücsörögve akarom megismerni... HOVA FAJUL A VILÁG? Nem tudom, de valamiért nem is érdekel.
set:this notes:késve, bocsi
Vissza az elejére Go down
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptySzomb. Okt. 19, 2013 7:00 am

Nem szeretek hazudozni, de ha a húgom valóban a másik teremben van és hallgatózik, akkor az igazságot sem mondhatom. Megfordul a fejemben, hogy leírom Polinanak, esetleg megsúgom, végül mégsem teszem. Ez tulajdonképpen egy nagyon jó lehetőség, és ki akarom használni. A csillámpóni pedig, mindig jó kifogás. Először azt hiszem, valóban elhiszi, és rögtön másra is terelem a szót. Elég rossz, hogy más programja lenne, és most le kell mondania. Egészen bűntudatom lesz, mert nekem persze semmi dolgom. Semmi halaszthatatlan. Az evés igazán nem olyasmi, amit az ember odasorol. Amennyit most kell ennem, az itt van. A többi meg még várhat.
Aztán, ahogy arról kérdezem, mihez lenne kedve, valami egészen furcsát válaszol. Ne okozzunk csalódást? Honnan tudja? És mennyit tud? Gondolom elég hülye fejet vághatok.
- Tessék? - kérdezem meg első döbbenetem után, de közben az ölembe ül, és ez az a pont, hogy leesett az állam. Na nem szó szerint, bár valóban eltátom egy pillanatra a számat. Aztán valahogy a combjára kerül az egyik kezem a másik meg a derekára. Természetes reakció... Nagyon nyelek, végig nézek rajta, úgy próbálom összeszedni a gondolataimat. - Szerintem nem lenne olyan nehéz... khm... vagyis... én elég rugalmas vagyok, és sok minden érdekel, ha meg olyasmit mondasz, ami annyira mégsem tetszik, akkor megmondom.
Van értelme annak, amit magyarázni próbálok? És miért hoz ennyire zavarba, hogy egy lány az ölembe ült? Nem ez az első ilyen eset, ha az osztályból csinálja valamelyik lány akkor semmi ilyesmi nem történik, most mégis ideges vagyok, és semmi értelmes nem jut eszembe. De szerencsém van - vagy balszerencse? - csipogni kezd az órám.
- Öhm... fel kéne állnod... - mondom bocsánat kérően, és a kezem is elveszem a combjáról, hogy könnyebben menjen. Nem, nem azért, mert zavar, hanem mert vércukor szintet kell mérnem, és ennem. Ha feláll, felállok én is, és előveszem az övtáskámból, amire szükségem van. Fogalmam sincs, hogy Camiella mesélt-e erről neki, így miközben mindent előkészítek magyarázni kezdek - Cukorbeteg vagyok, és minden étkezés előtt és után meg kell mérnem a vércukor szintem. Egy perc az egész...
Igazából annyi sem. De nem számít. Felpillantok Polinara, elmosolyodom, úgy szúrom meg az ujjam, aztán hagyom, hogy egy csepp vér lecsöppenjen a cukorszintmérőbe helyezett papírkára. Megtörlöm a kezem, és várok, amíg pittyen.
- Jó vagyok! - állapítom meg, inkább magamnak, és előveszem a telefonom, hogy felírjam a számot, szépen elpakolok és kidobom a szemetet. A tanári asztalhoz megyek és felkapom az uzsonnámat. Előbb a sajtot, de aztán rájövök, hogy ezt talán így nem illik - Öhm... kérsz te is valamit?
Mert elfelezhetem vele, ha esetleg éhes lenne vagy ilyesmi. Aztán beszélhetünk még akármiről... De én ma valamiért, nem hozom a megszokott formámat.
Vissza az elejére Go down
Polina Dubled
fősulis
fősulis
Polina Dubled


Szülinap : 1994. Jul. 22.
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptySzomb. Okt. 19, 2013 3:42 pm


Valentine &&
Összezárva - Polina és Valentine Pacmanbybadbloods4tVale meglepettségén csak mosolyogni tudok. Kissé zavart és aranyos is ez a szituáció, de összességében nagyon élvezem. Kényelmesen befészkelve magam ölébe, s nézem hirtelen változó vonásait. Első gondolatom, hogy talán nem kellett volna ide ülnöm, nem kéne ennyire közvetlennek lennem(?) , talán... de aztán ez a gondolat eltörpül hiszen keze combomra, derekamra csúszik. Nem mondom egy kicsit zavarba hoz érintése, de igyekszem ezt nem megjelentetni arcomon.
-Jól van, de én akkor is  tudni akarok valamit rólad azon kívül, hogy Cami bátyja vagy.- Kuncogva fordítom el fejem  az ajtó felé. Lehet hallani, hogy páran elhaladnak, de senkinek nem jut eszébe bejönni ide, talán jobb is. Ha már egyszer úgy döntöttem nem színészkedem előtte akkor sokáig akarom kiélvezni, hogy kedves lehetek...kicsit sem azért mert megmozgatja fantáziám. Még a gondolatba is belevörösödöm. ELÉG! Miről beszélek? Még csak véletlenül sem tetszik az az aranyos kis anyajegy szeménél és a csábos parfüm illata. Khm... Azt hiszem most inkább kikapcsolom az agyam mert kezdek úgy viselkedni ahogy még sosem szoktam és ez nagyon fura!
Valami hirtelen elkezd csipogni hang felé fordítom a fejem, értetlenül pislogok Valera mikor arra kér álljak fel. Nos ilyet sem értem még meg, hogy ha valakihez közeledtem így-úgy akkor az vissza utasít... De hát mindegy, ha ezt akarja akkor ezt. Gyorsan felállok összefont karokkal. Bár nem értem miért én vagyok a durcás, ha én kezdeményeztem ezt az egészet, ha nem tetszik neki nem tehet róla. Már majdnem bocsánatot kérek mikor elővesz valamit és kijelenti vércukrát kell megmérnie. Hát így már minden más. Emlékszem, hogy Cami említett valamit, de nem mondta,hogy cukorbeteg. Gondolom elég komoly lehet ha ennyire pontosan mindent be kell tartania. Ahogy megszúrja ujját inkább más fele nézek, nem szeretem a vért..mindig felkavar, majd vissza fordulok. Kijelenteni, hogy mi az eredmény így nem kell aggódni hogy bármikor össze rogyik vagy tudom is én mi történik ilyenkor. Nem örülnék neki, ha bármi történne vele már csak azért sem mert nem tudnám mit kell tenni. Ezután elindul az asztal felé ahol a kis kajacsomag van, Cami mindenre gondolt.
-Aranyos vagy, de nem kérek semmit. Jó étvágyat! - Vissza megyek ahhoz az asztalhoz ahol a telefonomat hagytam mivel pittyent egyet. Feloldom a zárat majd látom, hogy jött egy sms apától. Azt kéri hívjam fel ezért így is teszek. -Szia, A..- Köszönök de közbe vág. Hosszú hegyi beszédbe kezd miben kifejti, hogy egy ilyen fontos dolgot csak így sms-ben mondok le meg sem mondva miért. Szívem nagyot dobban, nem tudok mit mondani. Érzem, hogy szemembe könny gyűlik még szerencse, hogy háttal vagyok Vale-nak így nem lát semmit arcomon. Nem értem miért nem mondom meg neki, hogy mi van, hogy bezártak és nem tehetek róla. Annyira kiakadt, hogy nem érne semmit szerintem, vagy más az oka? Lehet tényleg nem akarok menni, lehet pont jól jött Cami akciója. Nagyon szeretem apát, de a barátnőjét ki nem állhatom. Elakarta hozni a vacsira, a KÖZÖS VACSINKRA! Micsoda dolog ez ? Nem kell nekem az a boszorkány.
-Nem érdekel mit mondasz, találkozz csak azzal a ribanccal!- Idegesen teszem le a telefont, majd eljut agyamig mit is mondtam . Elkeseredetten rogyok össze a pad mellett.
-Vale, van egy zsepid?- Kérdem halkan.
set:this notes: hát ez így sikerült
Vissza az elejére Go down
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyVas. Okt. 20, 2013 10:15 am

Eléggé meglepő, hogy így az ölembe ült, és a szavaiból egészen olyan, mintha tudná, mi a helyzet, de továbbra sem tartom jó ötletnek elmondani, azt majd lerendezik ők, szépen, egymás között. Ha pedig már így alakult, akkor talán ki kéne élvezni a helyzetet. A kezem nem is tudatosan teszem rá. Egyszerűen így kényelmes-kellemes. Valamiért persze még mindig makogok, és nem, nem foglalkozom azzal, hogy a mellei vannak szemmagasságba, vagy hogy átlátni a kötött felsőjén. Az illata sem számít, nem ezek miatt nem tudok beszélni, csak szimplán ledöbbentem. Igen. És össze is szedném magam, hogy válaszoljak, de csipog az órám, így kénytelen vagyok megkérni, hogy álljon fel. Ilyen az én szerencsém. Amikor épp jó valami jó történne, az élet közbe szól. Azért remélem, nem gondolja meg magát amíg végzek és visszaül majd még az ölembe. Te jó ég, miken jár a fejem!
Inkább megmagyarázom, hogy miért kellett felállnia, és ezzel valamilyen formában a kérdésre is válaszolok. Mondjuk legtöbbször ezt nem így közlöm, de most nem sok lehetőségem van. Egyébként meg nem titok. Inkább az a fura, hogy még nem tudta. De így legalább nem kell attól tartanom, hogy Cami miket mesélt. Valószínűleg nem hallott fájós pisilésekről meg hasonlókról, és ez több, mint megnyugtató. Hamar végzek, és jó, hogy itt van, eltereli a figyelmem a szúrásról. Nem mintha fájna. Ha fáj is, már immúnis vagyok rá. A lényeg, hogy én őt nézem, ő meg elfordul. Ami nem szokatlan, a legtöbben ezt teszik. Meg is értem. Talán. Nekem ez mindennapos, megszokott, mondhatni létszükséglet. Az eredményem pedig jó, így nyugodtan pakolhatok össze, és kezdhetek el enni. Amiből persze illedelmesen megkínálom Polinat is.
- Kösz - válaszolom, amikor visszautasít, és jó étvágyat kíván. Pittyen a telefonja, így nem mondok semmi többet csak csendesen eszegetek, és várom, hogy ismét ráérjen. Valami azonban nem stimmel, mert nem fejezi be a megkezdett köszönést, és végig nagyon csendes, aztán nem túl szépen teszi le a telefont. Nyelek egyet, ez nyilván nem olyasmi, amit hallanom kellett volna. Mégis járni kezd az agyam, hogy kivel beszélhetett... esetleg a barátjával? Bár az akkor már inkább csak volt barát... vagy valaki mással? Semmi közöm hozzá. Kidobom a banánom héját, meg a kockasajt papírját, nem akarom zavarni, de közben a pad mellé rogy, és ez nem túl biztató, rögtön oda is sietek mellé.
- Zsepi? Persze - felállok a zsebembe nyúlok, és előveszek egy tízes csomagot. Igaz már nincs benne tíz, de mit számít? - tessék.
Odaadom neki, aztán mellé telepszem, és a vállára teszem a kezem. Nem tudom, hogy kéne megvigasztalni, mert az egyértelmű, hogy szomorú. Camival könnyen boldogulok, de más lányokkal... Fogalmam sincs mit kéne csinálnom.
- Akarsz róla beszélni? - kérdezem meg végül óvatosan. Azt kérdezni, hogy "baj van?" hülyeség lenne, a "mi a baj?"-ra mindig semmi a válasz. Ez az egyetlen olyan kérdés, amire nyugodtan válaszolhat, és ha nemet mond, akkor nem faggatom, és tudom, hogy semmi közöm hozzá. De ő is tudja, hogy ha szeretné meghallgatom. Bár nem igazán ismer, biztos nem velem beszélné meg, de sajnos most nincs itt senki más sem.
Vissza az elejére Go down
Polina Dubled
fősulis
fősulis
Polina Dubled


Szülinap : 1994. Jul. 22.
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyHétf. Okt. 28, 2013 3:15 am


Valentine &&
Összezárva - Polina és Valentine Pacmanbybadbloods4tMindig tudom mit miért teszek, szeretek tudatosan viselkedni. Most azonban ezt az erényt elvesztettem. Nem tudom mi ütött hirtelen belém mikor apámmal beszéltem telefonon. Egyszerűen annyira kihozott a sodromból, hogy a nőjét is akarta volna hozni a vacsoránkra. Mi lesz? A végén még be is költözik hozzánk? Ki is futnék a világból, nem kell nekem mostoha sem egy új barátnő, van belőlük alig...vagyis nincs olyan sok mert inkább tartanak tőlem, vagy utálnak mert gonoszkodó vagyok, de ettől függetlenül nem vagyok egyedül. Lehet nem kéne ennyire ellenségesnek lennem elvégre, ha rátalál az új szerelem akkor miért is állnék a boldogsága útjába nem igaz?! Hát nem igaz! Ne olyant válasszon aki csak pár évvel idősebb nálam. Förtelmes, ez olyan mintha az egyik barátnőm apjával kavarnék...kiráz még a hideg is! De valahogy az, hogy tudom rosszul választott nem vigasztal mivel nem kellett volna leribancoznom mostani szerelmét..(márha őt annak lehet nevezni) Bűntudatom van amiért veszekedtünk és lecsaptam a telefont, de valahogy úgy érzem nem lenne bátorságom bocsánatot kérni, legalábbis most nem. Szemem világa kezd homályosulni ahogy a krokodil könnyek gyűlni kezdenek. Pad mellett összekuporodva kérek egy zsebkendőt szipogva. Hirtelen még az sem érdekel, hogy esetleg meglát valaki, ez esetben Valentine sírni. Sosem mutatkozom mások előtt gyengének, sebezhetőnek . Nah és a sírás? Hát azt még egymagamban sem nagyon szoktam nem még más előtt. Valamiért azonban úgy érzem előtte nem kell elrejtenem érzéseimet, pont úgy ahogy Cami előtt sem kell. Milyen furcsa dolgokat vált ki belőlem ez a testvérpár?! Borzalom!
Felém nyújtott zsebkendőcsomagból kiveszek egyet. -Köszi..- Motyogom halkan és megtörlöm sós könnyel itatott arcom. Jól esik most, hogy van valaki mellettem, jól esik Vale közelsége. Akaratlanul is közelebb ülök hozzá és ráhajtom vállára fejem.
-Örülök annak, hogy nem tudok innen kimenni..- Akarok róla beszélni? Nem igazán, de úgy érzem csak úgy dőlnek belőlem a szavak. -Ezen a napon mindig együtt vacsorázunk apámmal bármi történjék és elakarta hozni az új kis nőcskéjét aki a barátnőm lehetne...- Kezem ökölbe szorul, hangosan kimondani azt ami fejemben cikázik még rosszabb mint, ha kimondatlanul marad.
-Hát ez volna a nagy sztori.- Félmosolyt megeresztve pislogok fel rá. - Mit szólnál hozzá, ha ilyen felelsz vagy felelszet játszanánk? Én válaszoltam a kérdésedre, most akkor te jössz. Hm....szereted a szemed alatt lévő kis pontocskát?-Nevetve érintem meg szépségpöttyöt mutatóujjammal.
set:this notes:annyira sajnálom, hogy csak most írtam cry :3 
Vissza az elejére Go down
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyCsüt. Okt. 31, 2013 6:26 am

Nem igazán tudom követni a hangulatváltozásait. Amióta bejött a terembe, percenként változik a légkör. Kicsit furcsa is, és nem igazán tudom, hogy mi lenne most a jó magatartás. Persze sír, nyilván bántja valami, és nem nehéz kitalálni, hogy a telefonbeszélgetés zökkentette ki, de mégis... Van bennem némi kétely.
Mindezek ellenére, mellé telepszem, és zsebkendőt is adok neki, sőt még a vállát is átkarolom, hátha ezzel valamiféle nyugalmat tudok neki biztosítani. A zsepit megköszöni, én pedig elteszem a többit, és óvatosan érdeklődöm, el mondja-e mi is a baj. A dolog azt hiszem hatásos. A vállamra hajtja a fejét, én meg beharapom a szám. Amit ő szerencsére nem lát, de hazudnék, ha azt mondanám, nem élvezem most ezt a helyzetet. Az egyetlen rossz benne, hogy nem éppen vidám okból teszi ezt, és amit mesél sem éppen kellemes. Fogalmam sincs mit kéne erre mondanom. Én elvégre boldog családban nőttem fel. Leszámítva néhány kisebb veszekedést, minden a legnagyobb rendben van nálunk. De mégis olyan fura lenne hallgatni, muszáj valamit mondnom.
- Oh - tömör kifejezése annak, amit gondolok, hogy nem tudok hozzászólni. Lehet mégis jobb lett volna, ha csöndben maradok. Azért megszorítom kicsit a vállát, hátha ez biztatóan hat. S ha csak nincs ellenvetése simogatni kezdem a karját.
Közben jön az ötlete hogy játszunk valamiféle kérdezz-felelek-et. Tulajdonképpen ez tetszik, mosolyogva rá is bólintok.
- Nem. Nem szeretem. Utálom - válaszolom őszintén, és csak egy kicsit húzom el a számat, ahogy hozzáér. Napközben, ha nem nézek tükörbe egész jól meg tudok róla feledkezni, nem kellett volna rá emlékeztetnie. Csak remélni tudom, hogy Cami nem említette neki a csodás becenevet, amit emiatt a pontocska miatt kaptam tőle. Viszont, én már válaszoltam, szóval most én kérdezhetek, és mivel az előbb nevetett, nem is tágítok a témától.
- Neked tetszik? - pislogok le rá, és észre sem veszem, hogy beharapom a számat, amíg a válaszát várom.


// ezer bocsi, amiért ennyire gagyi >
Vissza az elejére Go down
Polina Dubled
fősulis
fősulis
Polina Dubled


Szülinap : 1994. Jul. 22.
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptyPént. Nov. 01, 2013 3:45 pm


Valentine &&
Összezárva - Polina és Valentine Pacmanbybadbloods4tFogalmam sincs miért öntöm ki szívem ennek a fiúnak. Tulajdonképpen azon kívül, hogy Cami testvére nem nagyon tudok mást róla..jah de azt igen, hogy cukorbeteg és ennyi.  Lehet, hogy holnapra szétkürtöli, hogy milyen gáz nekem, vagy hogy egy egyetemista lány a vállán sírdogált, de az is lehet, hogy mintha régóta barátok lennénk csöndben meghallgat és még ha nem is felejti el, de nem adja tovább gondjaim. Igazából  az utóbbiban hiszek, legalábbis abban szeretnék.
Miután panaszom rázúdítottam várom, hogy mondjon valamit. Bármit, de  tényleg akármit csak valamit, hogy jogos háborodottságom vagy, hogy ép ellenkezőleg ne legyek ilyen mert..mert csak! De ehelyett kis csönd után egy oh hagyja el száját. Hát mit mondhatnék ez aztán a remek tanács. Oh..értem én! Viszont érintése sokkal tömörebb tartamú. Jól esik közelsége, nem tudom miért de olyan biztonságot nyújtó itt ücsörögni mellette. Sosem szoktam hagyni, hogy bárki is hozzám érjen..legalábbis nagyon ritkán és azt se fiúnak, persze apa kivétel. Most még is szótlanul és grimasz mentes arccal hagyom, hogy karom simítsa. Mindenféle rossz érzés helyett valami kellemes tölt el, jól esik csak tudnám miért. Gondolom ez egy bevált módszer, a kis királylánykák kik körülveszik oda vannak meg vissza érte. Hát drága Valentine én nem lettem a rajongód..SOHA!! csupán jól esik most valaki közelsége..igen! Minden bizonyára ez a logikus magyarázat.
Sosem szerettem a csöndet, olyan kínos...olyan semmilyen. Mindenféle gondolat ami zakatol, pörög-forog fejemben elkell csitítani így hát kérdez felelek játékot felhozva felkínálok egy lehetőséget. Kérdésem már elhagyta szám még pedig kis pöttyöcskével kapcsolatba ami szeme alatt van. Valami furcsa késztetést érezve még meg is érintem, de hamar elkapom onnan kezem. Válasza meglep. Hogy lehet egy ilyen kis apróságot utálni?
-Szerintem nagyon aranyos.- Nemes egyszerűséggel jelentem ki és aztán jó nagy pofont le is keverek képzeletben magamnak. EZT MIÉRT HANGOSAN MONDTAM???? Annyit kellett volna mondanom, hogy hát ez csak egy pötty mi tetszhet rajta? Vagy, hogy nem vészes... vagy valami hasonló dolgot ami olyan Polly-s, nem pedig ilyen kis ...ilyen kislányosat. Megköszörülöm torkom majd előállok egy új kérdéssel. -Gondoltál már arra milyen lenne csókolózni velem?- Felvonom egyik szemöldököm, teljes komolysággal nézek rá majd az idióta kérdésemtől elnevetem ismét magam ahogy azt korábbinál is tettem. -Remélem nem tettem fel rossz kérdést..- Halkan jegyzem meg miközben közelebb hajolok kicsit.
set:this notes:annyira sajnálom, hogy csak most írtam cry :3 
Vissza az elejére Go down
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptySzer. Nov. 06, 2013 4:12 pm

Furcsa és új nekem ez a helyzet. Eddig többnyire csak Camit vigasztaltam, őt meg igazán könnyű. Vagy ha nem is könnyű... az olyan természetes, hogy átölelem, hogy adok egy puszit, és azt mondom, minden rendben lesz. De most fogalmam sincs, mit mondhatnék. Nem voltam még hasonló helyzetbe, elvégre én egy szerető családban nevelkedem, ráadásul fogalmam sincs, miért van az apjának barátnője... Mellesleg, nem is tartozik rám. Ezek olyan információk, amiket megjegyzek, de valószínűleg úgy fogok tenni, mint aki nem tud semmit. Az egyetlen, ami úgy gondolom segíthet, hogy valamilyen kifejezem, hogy támogatom. Nem tudom támogatni, de szeretném... Ezért karolom át, és kezdem simogatni a karját. Ez szerintem nem olyan közvetlen, mintha átölelném... Szigorúan csak vigasztaló jelleggel teszem, és nem foglalkozom azzal, hogy mennyire jól esik, hogy milyen jó lenne, egy film közben a kanapén ülve is valami hasonlót csinálni.
Szerencsére ő összeszedi magát, és megtöri a csendet, amire én képtelen voltam. A játék ötlet, tetszik, a kérdés már kevésbé de válaszolok, és vissza is kérdezek - nem is tudom miért. Pont az a választ adja, amit Cami, meg a nagy többség.
- Nem akarok aranyos lenni... - motyogom magam elé. Ennél már csak az rosszabb, amikor sajnálnak, mert nem ehetek cukorkát, vagy ilyesmik. Pedig ehetek. Csak diabetikusat. És én azokat nagyon szeretem. De igazából az újabb kérdése kizökkent. Egy pillanatig nagyokat pislogok, aztán nevetni kezd, én meg lehunyom a szemem, és vigyorogni kezdek. Majdnem bedőltem! Vagyis... Igazából, ez szerintem felhívás keringőre, és a nevetés az elterelő hadművelet. Vagy nem? Igazából mindegy.
- Rossz kérdés nem létezik - vágom rá gondolkodás nélkül, mert nekem mindig ezt tanították. Ha valamit nem értesz, kérdezz, rossz kérdés nem létezik. Viszont, a választ meg kell fontolni. A szemeibe pillantok, hátha ki tudok belőlük valamit olvasni, de nem ismerem elég régóta ehhez.
- Azon gondolkodtam, mit csinálnál, ha megcsókolnálak... - vagyis igen, gondoltam már rá. Amióta először láttam, sokszor játszottam el ezzel a gondolattal. Most hogy esélyt kaptam, nem szalasztom el a lehetőséget... csak az esetleges visszautasítás, pofon volt az, ami visszatartott. S bár a szavaimban kérdés bujkál, nem várok választ. Közelebb hajolok, és megcsókolom, ha hagyja. Csak röviden és lágyan, nem túl tolakodón. Bár ha azt veszem, lehet ez alapból tolakodó. Mindegy, legfeljebb pofon vág, de valahogy úgy érzem, akkor nem kérdezte volna meg, hogy szeretném-e megcsókolni. Mert szeretném, nagyon is, és most ha csak egy pillanatra is sikerül, már elégedett leszek.
Vissza az elejére Go down
Polina Dubled
fősulis
fősulis
Polina Dubled


Szülinap : 1994. Jul. 22.
Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine EmptySzomb. Nov. 16, 2013 3:58 am


Valentine &&
Összezárva - Polina és Valentine Pacmanbybadbloods4tÉrdekes elgondolkodni azon mit miért teszünk, minek milyen mögöttes tartalma van. De nagyon nehéz ez tenni, ha nem gondolunk semmire. Ez egy kicsit furcsán hangozhat, megértem de ez is csak azt taglalja mennyire zavarodott vagyok jelen pillanatban. Csak cselekszem, csak kérdezek, de nem tudom mit miért. Kedves vagyok, pedig nem szoktam az lenni, akaratlan érintést teszek és nevetek. Mint egy kislány, mint egy őrült. Furcsa! Azért tartom magam őrültnek mert olyan vagyok amilyen régen? Túlságosan belém ivódott a gonosz szerep és már azt tartom normálisnak. Ez elég kellemetlen nem de? Nincs mit tenni, mindenki sorsa meg van írva, így majd csak lesz valahogy. Lehet változni fogok pozitív vagy negatív irányba. Lehet sokakat fogok még megbántani, de az is lehet Ő lesz az egyik olyan személy aki megízlelheti, ha olvad a jég.
Azt hiszem kupán kellene vágnom magam, lehet ez csak egy rossz álom. Aranyosnak tartom őt, pedig nem akar az lenni. Az előbb pont azt gondoltam, hogy lesz ahogy lesz  most még is elakarom dönteni, hogy az lenne a legjobb, ha utálatot szítanék. Valahogy most azonban nem jönnek a lenéző, szemét szavak így csak egy vállrendítéssel reagálom le mondandóját.
Becsapom saját magam! A mozdulataim ellenkeznek a szavaimmal, vagy a gondolataimmal. Ha azt akarom, hogy Vale is olyannak lásson mint szinte mindenki, egy elviselhetetlen nőszemélynek akkor miért vagyok még is ilyen bájosan viselkedő, ostobaságokat kérdező zavarodott lány? Minek kellett megkérdeznem, hogy megakar-e csókolni? Mivan, ha azt hiszi, hogy én megakarom őt... Mert ugyebár ez nem így van! Elmerengek egy pillanatra nem figyelve mit mond. Csak azon tudok agyalni mi történik velem. Utolsó szavaira figyelek csak fel.
-Mi?- Kérdezek vissza rápillantva. Ekkor olyat tesz amire nem igazán számítottam még úgy sem, hogy aktuális a témához. Egy csók! Nem túl hosszú, de még így is édes és élvezhető. Szívem hatalmasat dobban míg szemem lehunyom egy pillanatra. Melegséget érzek, olyan mintha valami kitöltené a bennem lévő űrt és ez megrémiszt. Olyan régóta egy üres szoba a szívem, hogy már teljesen megszokottá vált. Most pedig teljes pompában díszeleg..csöppet sem elhanyagolt, csöppet sem magányos. Ahogy ajkaink elvállnak egymástól gyorsan nyitom ki szemeim. Mély levegőt véve próbálom kiokoskodni most mit tegyek vagy mit mondjak. Üssem meg? Miért tenném én hoztam fel a témát és bármennyire is furcsa, de jól esett. Akkor mit tegyek. Riadtan kapkodom tekintetét arcán, először érzem tehetetlennek magam. Elkell döntenem, hogy dacolok új érzéseimmel vagy hagyom hogy dúljanak fel mindent akár egy hurrikán.
-Most először csókolt meg olyan akit én is megakartam..- Hirtelen csúszik ki számon. Szemeim elkerekednek, kezem szám elé kapom. Te jó ég! Teljesen megőrültem? Talán igen, de legalább nem csaptam most be magam.
set:this notes:annyira sajnálom, hogy csak most írtam cry :3 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Összezárva - Polina és Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összezárva - Polina és Valentine   Összezárva - Polina és Valentine Empty

Vissza az elejére Go down
 
Összezárva - Polina és Valentine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Polina Michelle Dubled
» Valentine Moulds
» Különóra - Nadia && Valentine
» Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: Rose School :: Központi rész :: Emelet-
Ugrás: