Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Iesha Worm
gimis
gimis
Iesha Worm


Szülinap : 1996. Mar. 13.
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Oct. 07.
Age : 28

Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben Empty
TémanyitásTárgy: Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben   Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptySzer. Okt. 09, 2013 7:39 am



Valentine +Iesha

350  TWO SHOES  WE PLAY THEM!
- De tanár úr! Megakarták vonni tőlem a nikotint! – Nyafogok a tancsinak, közben olyan erősen kapaszkodok az asztal sarkába, hogy belefehérednek az ujjaim. Igazság szerint nem vagyok nikotin függő, csak előző órán felment bennem a pumpa, úgyhogy… Ha őszinte akarok lenni, csak a megnyugvás miatt cigizek, ezen belül is csak a légzés miatt. Magyarán az előző órai csoda miatt muszáj volt lejjebb taszigálnom a vérnyomásomat – de ezt egyedül nem lehet véghezvinni. Ezért hát karon ragadtam az első embert aki szembejött velem a folyosón és berángattam a lányvécébe. Az ismeretlen szerencsétlenségére nem néztem meg milyen nemű is ő, és már csak a wc fülkében kaptam észbe, hogy egy ázsiai pasi az áldozatom. Hoppá. De nem sokáig élvezhettük egymás társaságát, mert tancsi meglátott minket berohanni és utánunk jött. Bár vicces, mert ahogy ránk nyitott, a megkönnyebbülés szikráját láttam a tekintetében. Ejnye, tancsi. Csak nem arra gondolt, hogy elcsábítok valakit a sloziban?
- Nyújts be panaszlevelet. – Tanár úr még csak rám se néz, csak karba tett kézzel az ajtóhoz sétál. – Még másfél órát itt kell tanulnotok büntetésképp. És csak hogy tudd, Iesha: rátok fogok nézni, szóval meg ne forduljon a fejedben, hogy esetleg kiszöksz. – Szól még vissza a válla fölött, mielőtt bezáródik mögötte az ajtó és eltűnik a szemem elől.
- Esélytelen, hogy én itt rohadjak másfél órán keresztül. – Morgom az orrom alatt, és odafordulok a fiúhoz. Ajkaimmal enyhén csücsörítek, az agyam lázasan dolgozik valami terven. Nagy valószínűséggel a tanár úrnak eszébe se fog jutni hogy ránk nézzen, de nem vagyok biztos benne, hogy az életemet tenném rá. – Sajnálom, hogy belerángattalak ebbe. Sosem veszik észre, ha itt dohányzok… Pechünk volt. – Vonok vállat, majd leülök az egyik asztalra.
- Amúgy Iesha vagyok, Iesha Worm. – Vigyorgok rá szokásos százwattos mosolyommal, majd az ölembe teszem a táskám és előhalászom a mobilom. Már a nyolcadik sms-t kapom a barátaimtól: „Hol vagy?”, „Eltévedtél?”, „Késel, kisanyám!”, stb. Mintha én nem tudnám, hogy kések! – Nem akarsz elmenni valahova? Beugorhatnánk a Starbucksba kávéért és utána elbuszozhatnánk a rejtekhelyemre… - Pillantok csillogó szemekkel a fiúra és várom a válaszát. Felőlem mehetünk máshova is, a lényeg az, hogy ne itt a suliban rohadjunk!



Vissza az elejére Go down
Valentine Moulds
gimis
gimis
Valentine Moulds


Szülinap : 1995. Feb. 14.
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 29

Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben   Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 4:57 am

Egészen átlagos napnak indult a mai, amíg ez a lány meg nem ragadta a karom és rángatott be a lány wc-be. S bár tudom, hogy sok lánynak tetszem ez a fajta heves reakció engem is meglepett. Igazán nem vagyok hozzászokva ehhez. Aztán persze rájöttem, hogy nem a wcben akar szexelni, és megnyugodtam, amikor megláttam a kezében a cigit. Pont kérni akartam egy szálat, amikor ránk nyitottak. És persze most magyarázkodunk. Vagyis én leginkább csendben figyelek, és örülök, hogy nem kevernek bele. Csak szépen bólogatok, minden úgy történt, ahogy Miss Forgószél mondja. Mert így neveztem el magamban. Csak akkor szólalok meg, amikor közlik a büntetést.
- Tessék? De én nem is csináltam semmit. Még csak nem is dohányzom! - mert azt a pár szálat, én nem nevezem dohányzásnak. És egyébként is. Minta diák vagyok, nem lehetek büntetésben. Ennek az egésznek semmi értelme. - Én itt áldozat vagyok - próbálok szépen pislogni, a tanárra, de persze ez leginkább a lányoknál szokott használni, most nem fog. Kimegy, és közli, hogy még másfél órát maradni kell. Nagyot sóhajtok, és egyszerűen lefekszem a padra. Végül is... másfél óra pihi. Belefér. Igazán nem olyasmi, ami miatt panaszkodni kéne. Ha csak ennyi a dolgom, azt kibírom. Egészen addig, amíg anyáékat nem értesítik.
Életem megkeserítőjének megjegyzésére csak ciccegek. Aztán aludnék, vagy valami hasonló, de megint megszólal, így kénytelen vagyok felülni.
- A sosem mától nem érvényes - jegyzem meg - De jó... ha megússzuk ennyivel, bocsánatkérés elfogadva - elmosolyodom. Nem vagyok haragtartó amúgy sem, és ebbe az egészbe beletörődtem már.
- Valentine Moulds.- Előre nyújtom a kezem, ha már bemutatkozunk csináljuk stílusosan. Tetszik a mosolya, engem is mosolygásra késztet.
- Mindig így ismerkedsz? Előbb berángatod a srácokat a mosdóba aztán később bemutatkozol? - kérdezem, mert azért lássuk be, elég fura, hogy most jut eszébe elmondani  a nevét. Főleg, hogy már hallottam, hiszen a tanár a nevén nevezte, valószínűleg nem az első alakom, hogy büntiben van. Nekem sem... De nálam inkább a focizásközben betört ablakok miatt tartottak bent korábban.
Figyelem, ahogy a táskájában matat, és a telefonján nézegeti az üzeneteit. Biztos valami halaszthatatlan dolga van, mert már elég sokat pityegett az a telefon eddig is.
- Rejtekhelyed is van? - ez egyre érdekesebb. Előbb a budi, most rejtekhely. És higgyem el, hogy semmit sem akar... Kiszélesedik a mosolyom, aztán felteszek még egy kérdést: - És ha visszajön? - fejemmel az ajtó felé bökök, hogy tudja, természetesen a tanárra gondolok. A büntetést még sosem lógtam el. Nekem mindig visszajöttek szólni, hogy mehetek. Fogalmam sincs mi történik akkor ha lelépek, de tulajdonképpen, egyszer mindent ki kell próbálni...


Fogalmam sincs hány szó; kódolni most nincs türelmem; remélem azért megfelel :$
Vissza az elejére Go down
 
Valentine & Iesha;; büntiben egy teremben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iesha Worm
» Valentine Moulds
» Összezárva - Polina és Valentine
» Különóra - Nadia && Valentine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: Rose School :: Központi rész :: Emelet-
Ugrás: