Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 at Griffin's place - Axel & Griffin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Axel R. Christ
függő
függő
Axel R. Christ


Szülinap : 1992. May. 19.
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 31

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyCsüt. Okt. 10, 2013 11:37 am


You make my heart race faster ~

Hogy lehettem ekkora hülye? Anyámnak igaza volt, amikor azt mondta, hogy amennyire szétszórt vagyok, egyszer még a fejemet is elvesztem... Vagy ha azt nem is, de egy másik, nagyon fontos dolgot igen: a rajzfüzetemet. Nekem, aki világéletében azzal volt elfoglalva, hogy mindent telefirkáljon különböző érdekes mintákkal, többé vagy kevésbé polgárpukkasztóakkal, ez egyenlő egy kisebb méretű kataklizmussal. Hogy lehettem ennyire figyelmetlen, hogy elveszítsem azt, ami nekem annyira fontos?
Fogadni merek, hogy ez a legutóbbi házibulin volt, amit Nála rendeztünk. Szokás szerint hagytam, hogy elragadjon az alkohol iránti vágyam és rövid, ám annál viharosabb kapcsolatba bonyolódtam két üveg vodkával, aminek az lett a vége, hogy rohadtul nem emlékeztem arra, hol hagytam a cuccaimat. Csak miután már kijózanodtam, jöttem rá, hogy a táskám tartalmának nagy része - a csillámpónis öngyújtómtól kezdve a koponyákkal díszített rajzfüzetemig - nála maradt. Ez a sors kegyetlen fintora volt...
És pont ez volt az oka annak is, hogy most a házának az ajtaja előtt álltam és azon filozofáltam, bekopogjak-e. A sötét fából készített ajtó egyszerre vonzott és megrémített, csakúgy, mint a tudatlanság, hogy vajon hogy fog majd reagálni rám. Mármint... a jelenlétemre, hiszen az iskolán kívül (és belül) nem igazán beszélgettünk, csak néhanapján együtt partiztunk, mert anno még Jenna bemutatott minket egymásnak. Azt hiszem, talán ez a lány volt az első olyan személy, aki láthatta, mi zajlik le bennem, mikor az Ő közelében vagyok... Talán csak enyhíteni akart a szenvedéseimen és elintézte, hogy akár csak egy icipicit is közelebb kerülhessek hozzá. Talán.
Griffin McAllister, miért teszed ezt velem?
Homlokom az ajtónak támasztom és halkan megnyikkanok. Miért csinálom én ezt? Huszonegy éves vagyok, az istenért! Nem kéne úgy viselkednem, mint ahogy azt a szerelmes tinilányok szokták. Hiszen csak a cuccaimért jöttem, fogom őket, bedobálom a táskámba és elmegyek. Akkor mit izgulok annyira?
Mély levegőt veszek, leküzdve magamban a vágyat, hogy sikítva elmeneküljek, majd bekopogok. Három halk koppanás a tömör fán,
minden szentek az égben, adjátok, hogy ne hallja meg
mély lélegzetvétel,
higgadj le, Axel, gondolj a füzetedre...
... Te jó ég, mi van, ha belenézett?!
Már túl késő van ahhoz, hogy elmeneküljek, igaz?


lesz ez még jobb is, csak várd ki ~
Vissza az elejére Go down
Griffin McAllister
fősulis
fősulis
Griffin McAllister


Szülinap : 1989. Apr. 12.
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Oct. 09.
Age : 35

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyPént. Okt. 11, 2013 6:44 am


Minden ajtó és ablak becsukva, valahonnan a házból pedig hangos dorombolás hallatszik, de hogy pontosan honnan arról fogalmam sincs, pedig ideje lenne már megtalálnom azt a dögöt, mert már két napja nem láttam. Egészen pontosan azóta, amióta megkaptam Derektől. Búcsú ajándék volt, hogy ne maradjak egyedül, hát kösz. Igazán tudhatná, hogy mellettem még egy kaktusz is tönkremegy, annyira kimegy a fejemből az, hogy egy másik élőlényről kéne gondoskodnom. Három évig laktunk együtt, és erre az utolsó napon haza állít egy macskával. Megismétlem, egy macskával. Tudod, szőrös, nyávog, és mindenkihez hozzá dörgölőzik. Csak éppen hozzám nem, sőt még a kaja sem kell neki, amit kitettem, pedig baromi finom borsófőzeléket csináltam… vagyis vettem aztán meg betettem a mikróba megmelegíteni. De egyszerűen hozzá sem nyúlt. Pedig még fasírtot is tettem oda a nyavalyásnak!
Négykézláb végigmászok az egész házban, de sehol sem látom, mindig máshonnan hallom a dorombolását, pont-e miatt nem is aggódok annyira, hiszen ha valami baja lenne, akkor nem dorombolna, bár az is lehet, hogy már rég kiszökött a lakásból, csak a gondolataim játszanak velem, miszerint hallani vélem azt az idegesítő hangot.
- Bobek az istenit gyere már elő! - Mordulok fel mérgemben, és a kanapéról felkapok egy párnát, hogy a falhoz vághassam hozzá. Azt képzelem, hogy az a nyavalyás macska van a kezemben, és máris jobban érzem magam. Semmi bajom az állatokkal, egészen addig, amíg egy, nem nekem kell velük törődni, és csak szekálnom kell őket, illetve kettő: amíg nem válnak fantom állattá, pont úgy ahogy Bobek is tette. Már utálom azt a macskát, de ez kölcsönös érzés lehet.
Az előszoba padlóját nyalom fel éppen, hogy megnézhessem, hátha az egyik bútor alá bújt el a macska, de nem… Halk kopogást hallok, fölkelek, és megyek ajtót nyitni, egy pár pillanatig csak pislogok, mert mindenkire számítottam csak rá nem, még is mit keres itt?
- Axel mi..? - Nem fejezem be a kérdést, csak elkapom a karját, és behúzom a lakásba, az ajtót pedig gyorsan bevágom mögötte, ugyan is hallani lehetett, ahogy valahonnan mögülem a macska lábai szépen kipörögtek a járólapon, és megiramodott az ajtó felé. Nekem meg nem hiányzik az, hogy az egész városon végig kelljen kergetnem azt a dögöt.
Bobek ahelyett, hogy az ajtóra kenődött volna fel, neki állt felmászni Axel nadrágján a lábára.
- Mi járatban? Nem kell egy macska? - remélem igennel felel, és megszabadít ettől a dögtől..
Vissza az elejére Go down
Axel R. Christ
függő
függő
Axel R. Christ


Szülinap : 1992. May. 19.
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 31

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:25 am


You make my heart race faster ~

Türelmetlenül (vagy nyugtalanul?) topogok a lábtörlőn, aminek a szélét égésnyomok díszítik, és erre akaratlanul is elmosolyodok. Még Derek búcsúbuliján égettük oda Jennával, amikor a lány kitalálta, hogy ő most eljátssza a lángszórós faszit a Project X-ből, mindezt az én öngyújtómmal és a házigazda dezodorával... Mondanom sem kell, hogy nem csak a lábtörlőt égette le.
A testsúlyom áthelyezem az egyik lábamról a másikra, tekintetem elszakítva a megégetett lábtörlőről és újra az ajtót kezdem el fixírozni, mintha csak a tekintetemmel ideteleportálhatnám a túloldaláról a cuccaimat, vagy csak elérhetném, hogy az ajtó magától kinyíljon. Ez utóbbi meg is történik, de még mielőtt eldarálhatnám az előzőleg órákig a tükör előtt gyakorolt mondókámat, a ház tulajdonosa beránt az ajtón,
a falnak szegez, majd mohón veszi birtoklásba az ajkaimat,
majd becsukja azt utánam, mintha félne, hogy valaki vagy valami kiszökhetne rajta, amíg én bejövök. Egy pillanatig csak értetlenül bámulok a karomat tartó kéz tulajdonosára, majd egyből megértem, mi volt ez az egész akció az ajtóval, mikor valami a bokámba karmol.
A szakadt fekete farmerom lábszárán apró, vöröses színű szőrgombolyag kapaszkodik, vidáman söpörve a padlót a farkincájával, és azon ügyeskedett, hogy valahogy felkapaszkodjon a nadrágom sötét, tépett anyagán. Kiszabadítottam a karom Griffin ujjainak szorításából és egyből leguggoltam a macskához, azzal a szándékkal, hogy a kezembe vegyem és agyonsimogassam. Ha valaki esetleg nem tudná - imádom a macskákat. A puha szőrüket, a dorombolásukat, a rózsaszín kis párnácskákat a tappancsaikon. Ráadásul a cica, aki korábban célba vett, nem tiltakozott az ellen, amit akartam tenni. Angyalian vigyorogva öleltem magamhoz és felálltam vele, mindvégig vakargatva a füle tövét. Csak akkor jutott eszembe, hogy talán ideje lenne elmagyaráznom, miért is jöttem... Elvégre is, én és Ő nem voltunk barátok, csak néhanapján együtt buliztunk, meg néhány hete volt az az idióta játék és az a csók...
- Izé... - Mentálisan vállon veregetem magam az intelligens kezdésért, majd megrázom a fejem, abban a reményben, hogy ez majd kitisztítja a gondolataimat és végre ki tudom nyögni, mit is akarok. - Derek búcsúbulija után a'sszem nálad felejtettem néhány cuccomat, szeretném őket összeszedni, aztán nem is zavarok tovább.
A kezemben tartott cica hangos dorombolásba kezdett, majd apró mancsával az egyik kósza, szemembe lógó vörös hajtincs után kapott. Megcirógattam az állát újra, elképzelve, hogy ujjaim nem a szőrébe temetem, hanem a gazdájának a sötétbarna, most éppen szétzilált tincseibe...
Te jó ég, Axel, vegyél vissza!
- Ööö, nem találtál itt egy fekete füzetet és egy csillámpónis öngyújtót, vagy bármi egyebet, ami korábban nem volt itt? Egy csomó cuccom elveszett, és ha jól emlékszem, itt láttam őket utoljára...
Igazából rohadtul nem erre emlékszem, hanem arra, hogy az egész buli alatt valami agyonsminkelt, utcalányra emlékeztető, szőke picsa úgy tapadt hozzá, mint a légy a légypapírra, de ezt jobbnak láttam nem említeni.
- Miért nem mondtad, hogy van egy macskád? Imádom a macskákat...


nyuff ~
Vissza az elejére Go down
Griffin McAllister
fősulis
fősulis
Griffin McAllister


Szülinap : 1989. Apr. 12.
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Oct. 09.
Age : 35

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 10:46 am


Kigúvadt szemekkel nézem a két kis vöröst, ahogy azonnal egy hullámhosszra kerülnek, engem pedig gyakorlatilag mind a ketten elfelejtenek. Remek, hagyjam itt őket romantikázni egy ideig? A macska eddig felém sosem közeledett így, csak menekült előlem, szóval inkább nem próbálkozok be most nála, még a végén véresre karmolná meg harapná a kezeimet, az pedig nem lenne jó móka. Viszont Axellel tényleg úgy néz ki, hogy nagyon jól kijönnek. A kis vörösek szövetkeztek volna titokban egymással? Fogalmam sincs, de amint lehet, lepasszolom valakinek a macskát, mert a végén még éhen marad nálam, mivel enni sem hajlandó. Nincs szívem félbe szakítani őket, de hátsó szándékaim is vannak, talán Axel képes lesz valami kaját beletukmálni Bobekba, és akkor egy újabb pár napig nem kell azon aggódnom, hogy éhen fog halni a macska.
Az idő csak telik, ők meg jól elvannak, én meg... csak úgy vagyok, bégül is nem sietek sehova sem, és még csak úgy sem érzem magam, mintha gyertyatartó volnék, de tényleg…
-Az öngyújtóra és a füzetre emlékszem, a többi pedig... mindent bevittem Derek régi szobájába, onnan válogathatsz.  - intek, hogy mozduljunk akkor innen a szoba felé, és a kérdésére már csak út közben válaszolok
- Bobek friss szerzemény, Derek hozta, hogy ha Ő kiköltözik, akkor ne maradjak egyedül a házban, csak éppen a macska ki nem állhat engem, két nap óta most látom először. - Benyitok Derek volt szobájába, ami a bútorokon kívül teljesen üres, sehol egy poszter, vagy személyes tárgy, legalább is, ami Dereké lenne, ugyan is a hatalmas francia ágy felét beterítik mindenféle kacatok, a baseball ütőtől kezdve a cigi papíron keresztül egészen a vörös csipkés tangáig minden van ott, azt tanúsítva, hogy itt pár napja hatalmas buli volt.
- Túrd át, hátha találsz valamit, ami a tied, vagy ha megtetszik valami, vidd el nyugodtan, kétlem, hogy értük jönnének a többiek. A füzetet meg a gyújtót rögtön hozom. - Azokat még a buli utáni reggel vittem be a szobámba, mikor megtaláltam őket. A füzetet meg akartam nézni, de teljesen kiment a fejemből. Tudom, hogy Axel jól rajzol, de igazából még nem láttam semmit, sem amit Ő készített volna, hát itt az alkalom, hogy megnézhessem, milyen ügyesen forgatja a grafitot.
Átmentem a szobámba, felmarkoltam az említett cuccokat, majd visszamentem Axelhez. Az öngyújtóját a kacat halom tetejére dobtam, magamat meg föl az ágy üres felére, hátradőlve teszem kényelembe magam, majd nyitom ki a füzetet az elején, és tanulmányozni kezdem a rajzot.
Szemeim hatalmasra nyílnak, mivel egyáltalán nem erre számítottam, de igazából nem is tudom mire számítottam, nyílván nem hello kittys cicákat meg királylányokat fog rajzolgatni, de… tovább lapoztam, majd gyorsan végig pörgettem a füzet lapjait az ujjaim között.
Én… én voltam a rajzokon vele együtt, félre érthetetlen pozíciókban.  Nagy nehezen elszakítom a rajzoktól a tekintetem, és az ifjú művészre esik a pillantásom.
- Baromi jók, de lehetnének valósághűbbek is, nem gondolod? - jelenik meg egy vigyor az arcomon, hisz tényleg baromi jók, de az apró részleteket elszúrta, ejnye-ejnye. Milyen dolog ez?


Sokára is, vacak is... bocsánat...
Vissza az elejére Go down
Axel R. Christ
függő
függő
Axel R. Christ


Szülinap : 1992. May. 19.
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 31

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyPént. Okt. 18, 2013 1:41 pm


You make my heart race faster ~

Meglepő, milyen gyorsan egy hullámhosszra kerültem a macskával. Az állatok valahogy mindig is kedveltek, legyek bedrogozva vagy sem, legyek széthullva vagy sem, ellentétben az emberekkel, akiktől csak ferde pillantásokat kaptam és sértő beszólásokat. Nem egyszer landoltam már a balesetin törött bordák gyanújával, vagy a detoxban hullarészegen, vérrel az alkoholomban, de eddig még mindig kiengedtek, bár ültem már elvonón is, meg sitten, még kiskorúként, szigorított eljárásban, drogfogyasztásért, dílerkedésért, meg ezernyi kisebb-nagyobb kihágásért. És nem tudom, miért, de akkor nem akartam változtatni ezen, mert nem volt kiért. Most sincs igazából... De hosszú ideje nem nyúltam már semmilyen anyag után. Na jó, leszámítva az LSD-t, amit valaki behozott Derek búcsúbulijára... És utána sárkányt láttam a konyhában.
Megkönnyebbülten sóhajtok a szőrpamacs vörös bundájába, amikor közli, hogy emlékszik a füzetemre és a gyújtómra; legalább tudom, hogy megvan még mindkettő, nem veszett el, visszakapom mindkettőt. Abban a pillanatban meg sem fordul a fejemben, hogy esetleg a kíváncsiságától hajtva felnyithatta a fekete borítót, átforgathatta a megtépett, néhol a cigarettám parazsa által odaégetett lapokat, és betekintést nyerhetett a legféltettebb titkaimba, eltitkolt vágyaimba.  
Szótlanul követtem őt a volt lakótársának a volt szobájába, még mindig a macskával a karjaimban; úgy tűnik, a kis vörös megkedvelt, mert esze ágában sem volt kimászni a kezeim közül, amikor le akartam tenni.
- Meg se kérdezte, hogy kell-e neked macska? - Szemöldököm az égbe szökik, egyrészt amiatt, amit ő mondott, másrészt azért, mert meglátom a franciaágyon tornyosuló kupacot. A tekintetem egy hosszabb pillanatra megakad a vörös csipkés tangán és felmerül bennem a gondolat, hogy lehet, hogy ezt még Griffin vette le arról a szőke picsáról, akinek legszívesebben felgyújtottam volna a hidrogénszőke haját. Féltékeny lennék? - Egyébként meg azért nem kedvelt meg, mert tudja, hogy nem akarod őt itt. A macskák sokkal jobban megérzik az ilyen dolgokat, mint néha az emberek.
Még egyszer szemügyre vettem az ágyra dobált cuccokat, és valahol a baseballütők és az elvesztett melltartók között kiszúrtam egy kisebb tasak kokainra hasonlító fehér port, amit egyből zsebre is vágtam, de más nem igazán ragadta meg a figyelmem, tekintve, hogy a ház tulajdonosa is eltűnt most valahol.
- És látod, megint nincs, ami megragadná az ember figyelmét... - Nehezen sóhajtva fordulok újra a frissen szerzett barátomhoz, a macskához, aki most az ágyon terpeszkedve játszott egy doboz óvszerrel, és szépen szólva is szart arra, amit hozzá beszélek. Talán ezért is döntöttem úgy, hogy valami mással kötöm le magam, méghozzá Stephen King Carrie-jének egy szakadt példányával, amit az ágy alól ástam elő. Leültem az ágy mellé és kinyitottam a könyvet, néhol beleolvasva, de így annyira magával ragadott, hogy észre sem vettem, mikor Griffin visszatért és elhelyezkedett az ágy túlsó végében. Igaz, az öngyújtóm az ágyról az ölembe esett, és erre már fel kellett volna figyelnem, de annyira elbambultam... És fel sem emeltem a tekintetem, amíg meg nem hallottam a másik hangját. Ijedten csuktam össze a könyvet és tettem félre a földre, csak ezután kaptam oda a tekintetem a hang forrása felé...
És egy pillanatra megállt a szívem.
Griffin ölében ott hevert a füzetem, kinyitva, és még innen is tudtam, hogy melyik oldalon hagyta ott; nyüsszenve lépek hátra néhány lépést, a torkomon akadnak a szavak, eszembe sem jut, hogy talán illene válaszolnom a kérdésére.
- U-ugye nem nézted végig? Ugye nem? - Próbálom elhitetni magammal, hogy csak képzelődök, és egyáltalán nem nyitotta ki a külön bejáratú grafikus naplómat, de úgyis tudom már, hogy ez hazugság. Kinyitotta, végignézte, tudja. Felismerte magát. Basszus.


Lesz ez még jobb is, csak várd ki ~
Vissza az elejére Go down
Griffin McAllister
fősulis
fősulis
Griffin McAllister


Szülinap : 1989. Apr. 12.
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Oct. 09.
Age : 35

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyKedd Okt. 22, 2013 12:40 pm


- Csak poén szinten merült fel, hogy hoz majd nekem egy kis vakarcsot, hogy ne legyek egyedül, de sosem mondta, hogy tényleg fog hozni nekem egy macskát. Inkább hozott volna új lakótársat.. - egy ember tud magáról gondoskodni, és nem kell körbe ugrálni, sokkalta kényelmesebb, mint egy macska, na meg akkor csinálok mellette bulit meg jöhetnek át a haverok amikor csak akarom, de egy macska?? Biztos kikészülne ha max hangerőre felnyomnánk az erősítőket. Ergo, tényleg nem tarthatom meg.
- Lehet, igazad van, és tudja, hogy nem akarom őt itt, de akkor miért nem szökik el? Biztosan van, olyan hely ahol ki tudna osonni. Plusz az elmúlt két napban őt hajkurásztam, mentem a hangja után, ugyan is végig dorombolt. – Ez az amit nem értek. Két napig végig dorombolt, leszámítva azt a pár órát, amíg feladtam a keresését, mert aludtam, vagy mert ette, vagy mert jött hozzám valaki… Nem is csoda, hogy kimentek Axel cuccai a fejemből, pedig már akkor meg akartam nézni a füzetét, amikor megtaláltam, csak akkor… hát forgott velem az egész világ, és jobbnak láttam inkább pihenni egy csöppet.
A szobámból visszatérve látom, hogy Axel nagyon belemerült egy könyvbe, nem is zavarom, hanem leteszem magam, és lapozgatni kezdem a füzetét, amiben én vagyok. Na meg Ő. És… baromira tetszik, amit látok. Nagyon szépen rajzol, nem is tudtam, hogy ennyire ügyes… már korábban el kellett volna csórnom tőle az egyik füzetét, hogy megnézhessem a rajzait, de talán nem is baj, hogy nem tettem. Pár hete még talán meg is lepett volna az egész, és nem tudnék mit kezdeni a helyzettel, de azóta, változtak a dolgok. A buli, a csók… Hazudnék ha azt mondanám, hogy egyszer sem jutott az eszembe, mert igen, nagyon is az eszembe jutott, de erről neki nem kell tudnia. Nem kell tudnia semmiről sem, hogy miért? Mert egyszerűen így látom jónak. Nem kellek én neki, csak azt hiszi, hogy igen… illetve fogalmam sincs mit akar pontosan… a rajzai alapján belebújni az ágyamba.
Gyorsan kikeresem azt a rajzot amelyik a legjobban elnyerte a tetszésemet, felállok, és Axel elé sétálok. Olyan kis alacsony hozzám képest!
-Igen, végig néztem. Az összeset. Mióta rajzolod ezeket? Van több ilyen füzeted is? Megmutatod? - kérdezem egy kis óvodás izgalmával a hangomban. Tényleg akarom látni, szeretném tudni azt, hogy hányszor is vetemedett arra, hogy lerajzoljon minket... engem.
-Viszont a tetoválásaimat tényleg elrontottad... akarod megnézni, hogy kijavíthasd őket?-

Vissza az elejére Go down
Axel R. Christ
függő
függő
Axel R. Christ


Szülinap : 1992. May. 19.
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 31

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptySzer. Okt. 23, 2013 12:25 pm


You make my heart race faster ~

- Nézd, ha lakótársat akarsz, azt keresni kell, nem jön csak úgy magától, és főleg nem hozzák. - Megvonom a vállam, egy pillanatig küzdve a közléskényszeremmel, miszerint nekem rohadtul jól jönne, ha valaki befogadna, mert pont ki lettem rúgva az albérletemből, mert nem tudtam már fizetni, de ha ő befogadna, még akár takarítanék is... Aztán arra jutok, hogy ez hülyeség, és jobb lesz, ha inkább megtartom magamnak az infót, hogy ideiglenesen apám fogadott be, mert anyám kurvára nem akar látni amióta megtudta, hogy a legutóbbi barátnőmet egy srácért ejtettem. Tökmindegy. - Adj fel egy hirdetést, ha minden áron lakótársat akarsz... Vagy törődj bele abba, hogy mostantól az egyedüli birtokosa vagy az egész háznak.
Halvány, biztató mosoly villantok rá, elgondolkodva közben azon, amit már a macskáról mondott. Tévedtem volna? Lehet, hogy a kis vörös igazából kedveli őt, csak megijedt? Mivel lassan már kezdtem belegabalyodni a saját gondolatmenetembe, inkább úgy döntöttem, ejtem a témát.
- Lehet, hogy igazából kedvel, csak megijesztetted?

Túlságosan belemerültem abba a rohadt könyvbe. Elkönyveltem már magamban, hogy miután elolvastam, el kell őt égetnem, mert valószínűleg pont most baszta el az egész életem. Értetlenül pislogok hol a füzetemre, hol Griffinre, és igazából fogalmam sincs, hova nézzek, hogy ne érezzem hülyén magam. Vajon tudja, mennyi zavaros, kusza gondolat rejtőzik azok mögött a rajzok mögött? Mennyi sötét titkok, a hold fényében elsuttogott kívánság és mennyi értelmetlenül, a saját hülyeségem miatt kiontott vércsepp ivódott a lapok közé? Vajon feltűnik majd neki, hogy ezek nem csak holmi futó vágyak szimbólumai?
Mikor megáll előttem, egy ijedt kismacska pillantásával pislogok rá, és csak most jövök rá, hogy igazából mennyivel is magasabb nálam. Még sosem voltam hozzá ennyire közel, leszámítva azt a csókot, de akkor is ültünk, így ez a magasságkülönbség nem volt annyira feltűnő... Egyébként is, sokkal inkább arra koncentráltam, hogy az utolsó másodpercét is kiélvezzem annak a pillanatnak, ami valószínűleg már soha többé nem fog megismétlődni, hacsak nem az álmaimban.
Most viszont annyira közel volt hozzám... Csak a kezem kellett volna kinyújtanom érte és elvenni azt, amire vágytam. A pillanatnyi csendben, ami beállt köztünk, biztos voltam, hogy hallani lehet a szívem vad zakatolását, ahogy próbál kiszabadulni a bordáim mögül, mint a ketrecbe zárt madár, de akármennyire próbáltam hátrálni, a falba sajnos nem tudtam beleolvadni.
- Nézd, ez nem úgy van... - Nehezen sóhajtok, bár tudom, hogy a tiltakozásnak itt semmi értelme... Fel is adom gyorsan, kapitulálok, választ adva inkább a kérdéseire. - Majdnem egy éve, van még négy, nincsenek nálam.
Az ajánlatára meg... hát, a torkomon akadnak a szavak. Csak halványan bólintok, és igazából nem is vagyok biztos abban, hogy ez bólintás volt... De istenem, annyira szeretném!


Kicsit összecsaptam, bocsánat. ~
Vissza az elejére Go down
Griffin McAllister
fősulis
fősulis
Griffin McAllister


Szülinap : 1989. Apr. 12.
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Oct. 09.
Age : 35

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyVas. Okt. 27, 2013 9:39 am


- Tudom, hogy nem hozzák, de úgy sokkal könnyebb lenne, plusz nem akarom, hogy valami tök idegen költözzön be aztán meg lenyúlja a cuccaimat és eltűnjön, mint szürke szamár a ködben. -Nagy igényeim vannak? Nem hinném, csak már jártam így egyszer kétszer, és azóta, megválogatom azokat az embereket, akikkel össze cuccolok. Derek ilyen szempontból jó volt, őt már régebb óta ismertem.  
- Nem szeretek egyedül lakni, szóval valakit mindenképpen akarok ide, és a fantom macska nem elég. Ha tudsz bárkit, aki lakást keres, akkor szólj! Vagy ha esetleg neked kéne… - Talán nem lenne jó ötlet őt ide költöztetni, de… a francba, költözzön ide, ha kell neki lakás, aztán majd kitalálok valamit, hogy ne az a buli jusson az eszembe, akárhányszor csak meglátom a helyes kis száját.
Megijeszteni, de kit is? Jah, persze, a macskáról volt szó.
- Valószínű, hogy berezelt tőlem, nem ez lenne az első alkalom, hogy valaki megijed tőlem. - Bár, hogy mivel ijeszthettem meg arról halványlila gőzöm sincs. Inkább maradjunk csak annyiban, hogy szimplán nem csípi a burámat.

Látásom nem terjed tovább a rajzokról arra, hogy a háttérben mi is lehet. Nem veszem észre a lapokon a különböző eredetű foltokat, csak a ceruza / toll / ecsetvonásokat kémlelem, és csodálom. Mindig is csodálatot éreztem azok irányában, akik ennyire értenek valamihez, legyen rajz, írás szobrászat festészet. Én magam gitározok, de a tudásom oly távol van a nagyokétól, hogy abba belegondolni sem merek. Inkább csak a saját szórakoztatásomra pengetem a húrokat. De Axel rajzai... vajon csak szórakozásból rajzol saját magának?
Közel sétálok hozzá, és lenézek rá, nem értem a tekintetét. Őt is megijesztettem volna, vagy csak az a tény ijesztette meg, hogy beleláttam a gondolatai közé amíg a füzeteket lapoztam át? Egészen biztos az utóbbi, én is frászt kapnék, ha valaki belenézne a naplómba. Már ha lenne naplóm, de nincs, mivel nem tizenéves kislány vagyok.
Nem kertel, hanem egyenesen felel a kérdéseimre, és ezt nagyon értékelem. Semmi kedvem se lett volna ahhoz, hogy holmi talányos szövegekből kelljen kiszűrnöm a lényeget.
- Szeretném látni a többit is, megmutatod? - Egy éve rajzolja ezeket… látni akarom, az összes rajzát látni akarom!
Az utolsó kérdésemre csak bólint, alig észrevehetően, de én kiszúrom, hisz végig az arcát tanulmányoztam, és a szemeit. Kibújok a pólómból, és az ágyra dobom, majd még egy lépést teszek Axel felé, és a pólója után nyúlok, ha engedi, akkor leveszem róla.
- Ha én is, akkor te is! - Ne hogy már csak én félpucérkodjak, plusz kíváncsi vagyok, hogy van e valami minta a bőrébe varrva.

Vissza az elejére Go down
Axel R. Christ
függő
függő
Axel R. Christ


Szülinap : 1992. May. 19.
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 31

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyKedd Okt. 29, 2013 5:47 am


You make my heart race faster ~

Valamilyen szinten meg tudom érteni, hogy nem akar akármilyen random személlyel összecuccolni. Igaz, nem sok tapasztalatom volt a lakótárskeresésben, mert az albérleteim általában egy szardíniásdobozra hasonlítottak méreteikben, és nem elég, hogy én rohadt nehezen fértem meg bennük, de mi lett volna, ha még valakit be akarnék költöztetni... Igen, hiába vagyok pofátlanul gazdag szülők gyereke, elég csúnyán átbasztak azután, hogy kijöttem az elvonóról. Azt mondták támogatni fognak, erre meg seggbe rúgtak és azt mondták, hogy takarodjak a picsába, még fizetnek is nekem ezért... Én hülye meg rámondtam, hogy dugják fel a seggükbe a pénzüket, és hát azóta nem fizetnek. Nem mondom, hogy nincs egy nagyobb összeg elraktározva a bankszámlámon... De azt más célokra tartogatom, többek között a saját tetoválószalonomra. Túl ambiciózus lennék?
- Igazából telibe találtad a dolgokat, nemrég lettem kidobva az albérletemből... - ...mert kirúgtak a munkahelyemről, az elmúlt néhány napot meg felváltva töltöttem apám lakásában, ahova a szeretőit szokta vinni, vagy valami lepukkant buszmegállóban, ahol egész éjszakákat töltöttem azzal, hogy cigiztem és rajzoltam. Szóval, akárhogy is nézzük, rohadtul jól jönne, ha valaki befogadna, de... - ...de majd találok valamit, megoldom.
Képtelen vagyok kimondani azt, hogy azért nem tartom jó ötletnek, hogy befogadjon, mert az, amit iránta érzek alaposan összekavarná a dolgokat... Egyébként sem akarom, hogy miattam problémái legyenek; akárhogy is nézzük, nem vagyok egy kezes bárány, fél év börtönnel a hátam mögött.
- Majd megkedvel, ha észreveszi, hogy nem is vagy olyan ijesztő, mint amilyennek először gondolt. - A macska, csak hogy igazat adjon nekem, felnyávogott, majd eltűnt valahol; inkább fel is adtam ezt a huzavonát, hiszen nehéz egy fantommacska szószólójának lenni.

Fura dolog más kezében látni a saját rajzaimat. Nézem a gondos, precízen a papírra vetett toll- és ceruzavonásokat, a vérfoltokat, és hálát adok az égieknek (pedig nem hiszek bennük), hogy ő nem vette őket észre. Rémült kismacskapillantással nézek fel rá, amikor még közelebb lép hozzám, a szívem hevesen zakatol, a falig hátrálok, nekitámasztom a hátam. Azon kapom magam, hogy zihálok, mintha több kilométert futottam volna, és életemben először érzem úgy, mintha nem én uralnám a saját testem.
- Ha legközelebb erre járok, ott hagyom őket a lábtörlődön, akár meg is tarthatod őket. - Közömbösen vonom meg a vállam, mintha mindegy lenne, pedig egyáltalán nem az. Nem akarom, hogy bárki is lássa őket... De a kedvéért kivételt teszek, hiszen a lényeget már látta; a többi rajz csak skicc, talán csak néhány jobb munkám van benne, viszont azokban sokkal inkább a romantikus énem látszódik, és amikor ez eszembe jut, zavartan beharapom az alsó ajkam. Te jó ég, mekkora őrültséget csináltál, Axel!
Meg kéne tanulnom vigyázni a cuccaimra.
Lélegzetvisszafojtva figyelem, ahogy leveszi a pólóját és elkönyvelem magamban, hogy néhány tetoválását tényleg elrontottam. Néhány vonal túl ferde volt, vagy túl vékony, vagy nem ott, ahol kéne. Legszívesebben most azonnal szenet vennék elő és lerajzolnám, de csak egy toll van a zsebemben (méghozzá rózsaszín, fogalmam sincs, honnan), a füzetem pedig jelenleg az ágyon hever a többi kacat között...
Legszívesebben beleolvadnék a falba, amikor még közelebb lép hozzám, lényegében nullára csökkentve ezzel a köztünk lévő távolságot. Én magam is megdöbbenek azon, mennyi önuralom van bennem, hogy nem teszek semmit és a testem sem reagál a közelségére (azt leszámítva, hogy majd' kiugrik a szívem a helyéről). A pulóveremet én magam veszem le, de azt hagyom, hogy a Black Dahlia Murder pólómat ő küldje az ágyra. Igyekszem nem idegeskedni amiatt, hogy a csuklóimon megint átáztak a kötések, hogy az egyik tetoválásom az alkaromon még nincs befejezve, mert nem tudtam kifizetni és hogy az egyik exem anno rám tetoválta a macskáját, amikor kiütöttem magam és még egy atombomba robbanás sem tudott volna felébreszteni. Igaz, még azt a tetoválást is megkedveltem idővel, mert megvolt a saját története, de a többség így is a saját projektem volt, és...
Elvesztettem a fonalat.
Nagyjából abban a pillanatban, amikor felpillantottam Griffinre, ahogy ott áll előttem. És nekem, amilyen ostoba kölyök vagyok, megint kedvem támadt megcsókolni...
Eltolom őt magamtól és elslisszolok mellette, valamit makogva arról, hogy a táskámat az előszobában hagytam, aztán evakuálódtam a fürdőbe, mielőtt visszatarthatott volna. Ja, hogy is nálam táska? Az már mellékes.


Rövid is, pocsék is. Lesz még jobb is, ha újra belejövök.
Vissza az elejére Go down
Griffin McAllister
fősulis
fősulis
Griffin McAllister


Szülinap : 1989. Apr. 12.
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Oct. 09.
Age : 35

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyKedd Nov. 05, 2013 6:08 pm


- Ne szórakozz, itt az üres szoba, én nem akarok idegent, neked meg hely kell, ahol lakhatsz! Szedd össze a cuccaidat és hozd majd át, hétvégén meg megünnepeljük azt, hogy beköltöztél. - Jelentem ki a legtermészetesebb hangszínnel. Hisz miért is ne költözhetnénk össze? Jó buli lesz... annak kell lennie, ha meg nem, akkor… olyan nem lesz. Igaz, eddig még nem igen volt alkalmam őt megismerni, csak annyit tudok róla, hogy szeret bulizni, ugyan annyira amennyire én, tehát kétlem, hogy annyira ne jönnénk majd ki.
- Tényleg ne ellenkezz, szeretném, hogy ide költözz. - Vigyorgok rá. Oh, igen, szeretném, hogy ide költözzön. Ő életben tartja a macskát, én meg Őt egy-egy buli után, már amikor én nem ütöm ki magam annyira. Még szerencse, hogy a másnapokat jól szoktam bírni, csak kell egy kis speckó koktélt innom, és már jól vagyok.
- Ne próbálkozz kifogásokkal, ha kell, a hajadnál fogva húzlak ide. - Elhatároztam, hogy ide fog költözni, ha tetszik neki, ha nem. Makacs volnék? Áh, csak egy egészen picit.

Megrázom a fejem válaszára. Nem akarom, hogy a lábtörlőn hagyja a rajzait. Mi van, ha épp esni kezd az eső és az egészet vághatja ki a kukába? Vagy valami hajléktalan összeszedi magának, hogy jó lesz majd azokon aludni még? Nem, ez egy cseppet sem tetszik.
- Ha már az ajtóig elhozod őket akkor simán be is hozhatod őket a lakásba, hogy aztán megvárd, míg végignézem őket. - Nem bírja megvárni azt a fél órát? Bár ha ide költözik, akkor kedvemre nézegethetem majd a rajzait, talán majd nekem is rajzol egyszer, ha megkérem…
A pólóm gyorsan küldöm az ágyra, hogy aztán az övé után nyúlhassak. Azt hittem megállítja a kezem, megfogja, és ellöki, majd hülyének nevez, amiért ilyet akarok, de nem, nem tesz semmit sem, csak a falnak simul, és hagyja, hogy levegyem róla a fölösleges ruhadarabot. Tekintetem a szemeim elé táruló sima bőrre szegeződik, egyre feljebb, míg az arcáig nem érek, majd a tetoválásait nézném meg magamnak, és a kötést a kezén. Mégis mi a szöszt csinálhatott?
Mielőtt bármit is kérdezhetnék tőle elszalad, motyog valami táskáról, de nem emlékszem, hogy lett volna nála. Mégis mi üthetett belé? Felsóhajtva túrok a hajamba, és indulok utána, hogy megkereshessem. Nem tudom hova mehetett, de ajtó záródást hallok, vagyis gyanítom, hogy nem az előszobába ment. Benyitok minden szobába, míg végül a fürdőszobában akadok rá. Közelebb megyek hozzá, de nem olyan közel, mint az előbb Derek volt szobájában. Az Ő jövőbeli szobájában. Talán az, hogy közel mentem hozzá, van, akiből az ilyen menekülést vált ki, lehet Ő is ilyen.
- Miért menekültél el? - Őt nézem, szép felsőtestét, az érdekes mintákat a karján, és tekintetem megint a kötésekre kalandozik. Egy lépéssel közelebb megyek hozzá, elkapom a karját, és leszedem róla az átázott kötést, ha hagyja. Már rég le kellett volna cserélnie. Vágásnyomok. A francba!
- Mi történt? - lépek el tőle és kezdem keresni az eü-s dobozt. Valahol itt kell lennie!

Sokára is, vacak is, ne haragudj...

Vissza az elejére Go down
Axel R. Christ
függő
függő
Axel R. Christ


Szülinap : 1992. May. 19.
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 31

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptySzer. Nov. 06, 2013 6:53 am


You make my heart race faster ~

Tiltakozni akarok. Testem minden egyes sejtje azt üvölti, hogy tiltakozzak, higy addig erősködjek, amíg békén nem hagy ezzel az ajánlattal, de képtelen vagyok ezt megtenni. Akárhányszor nyitom szólásra a szám, ő belém fojtja a szót, szóval csak tátogok, mint egy retardált aranyhal, míg végül feladom; talán azzal nyert meg magának, hogy azt mondta, szeretné, hogy ideköltözzek. Vagy talán amiatt egyeztem bele, hogy túlságosan féltem a vörös loboncomat ahhoz, hogy engedjem magam annál fogva vonszolni? Ki tudja. Akárhogy is legyen, nem tiltakozom tovább (lényegtelen, hogy igazából sosem tettem), és csak egy halk sóhaj kíséretében kapitulálok, rábólintva az ajánlatára, elkönyvelve magamban, hogy fel kell majd hívnom apámat, hogy pakolja össze a cuccaimat és tegye ki őket az előszobába, hacsak nem akarja, hogy a szekrényekben turkáljak, miközben ő a titkárnőjét dugja a kanapén.
Azt a tényt, hogy Ő lényegében nem tud még rólam semmit, inkább megtartom magamnak.

- Fogadni merek, hogy jól ellesznek azok a lábtörlőn is, vagy az ablakpárkányon... Vagy ha gondolod, akár be is törhetek hozzád, hogy az asztalodra tegyem az összeset, na? - Elmosolyodok, kissé erőltetetten, kissé hamisan, így inkább fel is hagyok ezzel. Ehelyett inkább ráemelem a tekintetem, próbálva kiolvasni a pillantásából, vajon mire gondolhat. Gyűlöl? Megvet? Undorodik tőlem? A gondolatok ezerrel cikáznak a fejemben, végigzongorázva az összes lehetőséget. Észre sem veszem, hogy tekintetem a szemeiről az ajkaira siklik, lemondóan sóhajtok. - Remélem, azért nem akarod majd mindenkinek mutogatni őket...
Ezt az utolsó mondatot inkább magamnak szánom, mint neki, talán ezért is nem fárasztom magam, hogy a gyenge suttogásnál hangosabban mondjam. Némán figyelem a kezeit, ahogy a pólóm széle után nyúlnak, majd lehúzzák azt rólam. Talán egy pillanatra visszatartom a lélegzetem, felidézve magamban, igazából mennyi hibám is van, mennyi seb díszíti a testem, és hálát adok az egeknek, hogy a faltól alig néhány centi választ el, így nem láthatja, mennyi mélyvörös seb szeli ketté a hátam. A tetoválásaim sem takarnak többet, csak a bal oldalamat, ahova a japán sárkányt tetováltattam, ami valahol a csípőmön elég alacsonyan lógó nadrág alatt végződik, de szerencsére a legtöbb sebem után már csak halvány heg maradt, semmi több. Mindössze a csuklóim vannak nagyon csúnyán összevágva, és ezt akarom a legjobban eltitkolni, inkább kevesebb, mint több sikerrel.
Érzem a tekintetét magamon; zavartan beharapom az alsó ajkam, mivel nem vagyok hozzászokva, hogy valaki lássa a sápadt bőröm alatt halványan kirajzolódó bordákat, kulcscsontokat és minden egyebet, amit igyekszem titkolni, de valahogy az ő pillantása nem zavar, legalábbis nem abban a negatív értelemben. Mindvégig az arcát fürkészem, hátha kiolvasok belőle valamit, aztán a tudatalattim felkínál egy olyan lehetőséget, amit egészen eddig próbáltam kirekeszteni a gondolataimból.
Ostoba vagyok. Elmenekülök.
Csukódik utánam az ajtó, én magam pedig a kád szélére telepedek, arcomat a tenyerembe temetve. Miért, miért mindig akkor kell az agyamnak a legfurább ötleteket felvetnie, amikor már minden kezd alakulni? Lekeverek magamnak egy mentális pofont a hülyeségemért. Miért nem tudok úgy viselkedni, ahogy egy normális emberhez illik?
Nem emelem fel a tekintetem, mikor lépteket hallok; tudom, hogy Ő az. Legszívesebben elkezdenék magyarázkodni, de egy hang sem jön át a torkomon. Igen, itt egy újabb példája annak, mekkora egy rakás szerencsétlenség vagyok...
- Izé... - Újabb értelmes mondatkezdés, újabb mentális pofon. Mit kéne mondanom?
"Elmenekültem, mert az agyam azt az intelligens ötletet dobta fel, hogy csókoljalak meg"?
"Elmenekültem, mert szeretlek és féltem, hogy ha továbbra is ilyen közel állsz hozzám, majd kiöntöm neked a szívem"?
Ugyan már, ezek kimondva még hülyébben hangzanának, mint a fejemben... Talán ezért is nem válaszolok semmit, csak félrepillantok, még mindig harapdálva az ajkam, pedig már kezdem érezni a vérem ízét a nyelvemen.
Csak akkor térek valamennyire vissza a jelenbe, amikor a kezem után nyúl; felszisszenek, mikor az egészen friss vágásokhoz ér az alkaromon, és legszívesebben elsiccelném a kezét, rámorranva, hogy hagyjon békén, mert semmi köze hozzá, hozzám, ez az én életem és úgy fogom elbaszni, ahogy akarom... Ugyan már! Hiszen mindketten tudjuk, hogy nem így van.
Engedem, hogy lefejtse az átázott kötést a kezemről és szemügyre vegye a tetoválásaim között megjelenő friss, még vérző vágásnyomokat. Talán csak kicsit remeg a kezem, mikor elengedi azt és elhúzódik tőlem. Tekintetem a padlóba szegezem, nem tudva, mit válaszoljak a kérdésére. Annyi minden történt... A szüleim, a világ, az élet, a hülyeségem, én, Ő, mások, mindenki. Mégis hogy kéne azt elmondanom Neki, hogy gyűlölöm a testem, amiért ennyire gyenge, saját magamat azért, mert nem tudok ennek véget vetni, és a szüleimet is, amiért cserben hagytak, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rájuk...
- ...hosszú történet. - Nehezen sóhajtok, reménykedve, hogy beéri ezzel a válasszal. Hiszen... miért érdekelnék a részletek?


Ez most ilyen lett... Bocsánat. ~
Vissza az elejére Go down
Griffin McAllister
fősulis
fősulis
Griffin McAllister


Szülinap : 1989. Apr. 12.
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Oct. 09.
Age : 35

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyCsüt. Nov. 28, 2013 2:56 pm

- Ez tetszik, törj be és tedd le az asztalomra, de nehogy a lábtörlőn vagy az ablakpárkányon hagyd őket! És ha már itt leszel megihatsz velem egy sört is, míg megnézegetem őket. - Nem értem miért esne nehezére behozni a házba a füzeteket, ha már elcipeli őket idáig. Abba a plusz fél vagy egy órába már csak nem hal majd bele.
De ez meg is oldódott, hisz tisztáztuk, hogy ide költözik hozzám, szóval biztos hozza majd a rajzait is, és kedvemre nézegethetem majd őket.
- Persze, rögtön kiállítást is szervezek nekik. Mégis mi a szöszt gondoltál? - Rázom meg a fejem. Ha már az első füzetet se akarta megmutatni nekem, akkor miért akarná, hogy mások lássák a műveit? A legbelsőbb gondolatait? De az is lehet, hogy csak szimplán tetszik neki a kinézetem és azért rajzolgat engem... khm... magával félreérthetetlen pozíciókban... Akkor ezt az ötletet el is vetem, de nagyon gyorsan.
Felfedem magam előtt vékonyka testét, de nem engedi, hogy sokáig gyönyörködjek benne, pedig nagyon is tetszik, amit láttam, kivéve a karján a kötést, és a halovány hegeket, amik nem kerülték el figyelmemet. Kemény élete lehetett, ez biztos, vagy csak magának okozta volna őket? Néhányat lehet, de a hátán lévő vörös sebeket biztos nem Ő okozta. Ha nem menekül ki a szobából talán észre se vettem volna őket, de botor módon hátat fordított nekem, felfedve a ronda sérüléseket a testén.
Utána megyek a fürdőszobába, nem adva neki időt, hogy egyedül lehessen. Ami azt illeti nem is merném egyedül hagyni, hisz ki tudja, hogy mivel esik legközelebb magának, bár a fürdőszobában annyi lehetőség nincs, de van egy pár borotvapenge… a karján lévő kötést látva, pedig biztos vagyok abban, hogy valószínű pontosan olyan pengével okozta magának a sérüléseket, mint amilyen nekem is van.
-Még szerencse, hogy időm, mint a tenger, és gondolom neked is, hisz nem mondtad, hogy sietnél, szóval… örülnék, ha elkezdenél mesélni. - Követelem, bár talán nem így kellene ezt az egészet megfogalmaznom, mivel így azt fogom elérni, hogy még jobban magába zárkózik majd. Azt pedig egyáltalán nem szeretném. Az egyik szekrényben megtalálom az eüs dobozt, oda viszem hozzá, leteszem a földre, én pedig letérdelek elé, hogy kényelmesen elérhessem a karját, és ne kelljen hajolgatnom.  
Fölpillantok rá, kissé csalódottan tekintek szép ajkaira, amik most halványan ugyan, de vörösek, vértől vöröslenek. Oda nyúlok, és egyik ujjammal végigsimítok ajkain.
- Ne harapdáld, így is éppen elég seb van rajtad. - Szólok rá, de nincs él a hangomban.
Amennyire óvatosan csak tudom, fertőtlenítem le a sebeket, egy darabig elszöszölök velük, és még csak az egyik karján lévőeket láttam el, húzom, ameddig csak lehet, majd gézlapot teszek rájuk és rögzítem.
- Meséld el mi történt veled. Cserébe bármit kérdezhetsz tőlem, és válaszolni fogok rá őszintén. Biztos van, amire kíváncsi vagy… már a rajzokból kiindulva. Vagy… akár kérhetsz is, amelyik jobban tetszik. - Nézek fel rá, közben áttérek a másik karja ellátására.
Vissza az elejére Go down
Axel R. Christ
függő
függő
Axel R. Christ


Szülinap : 1992. May. 19.
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 31

at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin EmptyCsüt. Dec. 05, 2013 8:05 am


You make my heart race faster ~

Hagyom magam rábeszélni arra, hogy beköltözzek hozzá, pedig félek a végkifejlettől, attól, hogy mi és hogyan alakul majd, ha nem tudom féken tartani az ostoba, gyerekes vágyaimat. Még a betöréses megoldás is közelebb állt hozzám már csak azért is, mert akkor csak egyszer látná a rajzaimat, aztán elmenekülhetnék, mielőtt felelősségre vonna azért, amit ott lát.
- Igazából nem gondoltam semmit... De pánikszerűen rettegek attól, hogy valaki láthatná őket, és... - Elgondolkodva húzom el a számat, majd nehezen sóhajtok. Most már semmi értelme magyarázkodni, már nála hagytam a legféltettebb füzetemet és ő belenézett, akkor miről beszélünk még? Hiszen okos ember ő, rá fog jönni, hogy nem csak hobbiból rajzolgatom őt, mert jól néz ki.
Nem számítok arra, hogy utánam jön, de amikor bejön utánam, nem küldöm ki. Egyébként is ez az ő lakása, én itt nem parancsolgathatok... Pedig szinte érzem a levegőben a kérdések tömegét, amikre majd választ kell adnom, és amit nem fogok tudni megtenni.
A kérdése elég követelőzően hangzik, talán ezért is nyikkanok meg halkan, tekintetem a remegő ujjaimra szegezve, de ez az ellentmondást nem tűrő hangnem nem enged tiltakozni.
- Nincs miről mesélnem... Egyszerűen pocsék életem van, semmi érdekes. - Nem tiltakozok, amikor el akar látni, engedem, hogy tegye amit akar, miközben azon filozofálok, mit mondatnék még. Nem igazán akarok "dicsekedni" a börtönnel meg az elvonóval, pedig az iskola nagy része ismeri a pletykákat, amik rólam meg a múltamról suttognak.
Mikor ujja végigsimít az ajkaimon, megremegek, még egy aprót sóhajtok is, szemeimet lehunyva, de rögtön el is szégyellem magam a reakciómért. Nem lenne szabad úgy viselkednem, mint egy szerelmes tinilánynak...
- Szörnyen nehéz abbahagyni, ha már egyszer rászokott az ember... - A hangom gyenge, erőtlen motyogás, de abbahagyom az ajkam harapdálását. A vér ízét még így is érzem a számban, és életemben először zavarni kezd a dolog.
- Tudod... Valahogy sosem volt jó kapcsolatom a szüleimmel. Anyámmal még valahogy elvoltunk, de apám számára sosem voltam elég okos, elég jó, vagy bármi egyéb... Szerintem még a kertészünknél is jobban gyűlölt engem, pedig a srác még anyámat is dugta annak idején. - Felmorranok, belegondolva, hogy lehet, hogy a kertészfiú tényleg csak a második volt a listán, közvetlenül mögöttem. - Aztán amikor elkezdődtek a problémáim az iskolában, majd a rendőrséggel is, már napirenden volt az, hogy megüssön...
Megrázom a fejem, majd lehajtom azt, hogy a hajam a szemembe hulljon. Gyűlölök a múltamról beszélni, valahol a lelkem mélyén le is tagadtam azt... De vele mégis meg akarom osztani a dolgokat, szeretném, hogy megértsen, hogy biztosítson arról, hogy ennek már vége van, hogy ez már a múlt és a jövő sokkal jobb lesz...
Az ajánlatára, miszerint kér(dez)hetek, szinte magától fogalmazódik meg a kérdés a fejemben, mert van, ami muszáj tudnom ahhoz, hogy nyugodtan mehessek majd aludni... Vagy éppenséggel hullarészegre iszom majd magam az egyik kétes hírű bárban, hogy aztán beugorjak az első kiéhezett pasi ágyába.
- Mondd csak... Az a bizonyos csók, jelentett neked valamit?


Lesz ez még jobb is, ha újra belejövök ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





at Griffin's place - Axel & Griffin Empty
TémanyitásTárgy: Re: at Griffin's place - Axel & Griffin   at Griffin's place - Axel & Griffin Empty

Vissza az elejére Go down
 
at Griffin's place - Axel & Griffin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Griffin McAllister
» CHRIST ;; axel reynard
» Central Park // Axel & Zandra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: New York :: Lakóhelyek-
Ugrás: