Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
CHRIST ;; axel reynard EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
CHRIST ;; axel reynard EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
CHRIST ;; axel reynard EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
CHRIST ;; axel reynard EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
CHRIST ;; axel reynard EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
CHRIST ;; axel reynard EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
CHRIST ;; axel reynard EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
CHRIST ;; axel reynard EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
CHRIST ;; axel reynard EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 CHRIST ;; axel reynard

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Axel R. Christ
függő
függő
Axel R. Christ


Szülinap : 1992. May. 19.
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Oct. 06.
Age : 32

CHRIST ;; axel reynard Empty
TémanyitásTárgy: CHRIST ;; axel reynard   CHRIST ;; axel reynard EmptyVas. Okt. 06, 2013 11:12 am

Axel Reynard Christ

21 • 19. 05. 1992. • deepest cavers • the death of me



The devil came to take me to hell
But I'm already there.


A rácsos ajtó bezáródott mögöttem, a kulcs kattant a zárban, kelletlenül morogva ültem le a kényelmetlen, láncok által a falon tartott... padra? Nem is tudom, minek lehetett ezt nevezni. Nem egy rendőrkapitányságot és cellát jártam már meg, de ez mindent túlszárnyalt... Aszt hiszem, akkor már szívesebben ültem volna az elvonón, vagy a börtönben, ott legalább nem méregetne éhes tekintetettel valami öreg, pedofil faszi, nem szólogatna be nekem, na és ofkorsz nem verné a farkát, azt elképzelve, hogy pont engem dug seggbe. Oké, ezzel igazából nem lenne semmi gond, ha valamennyivel fiatalabb lenne, dögösebb és kevésbé büdös... De így, hogy seggrészeg, és ide érzem tőle az olcsó alkohol szagát... Fúj, inkább kihagyom.
Most biztos elgondolkodtál azon, mégis mi a fenét keres a rácsok mögött az egyik legnagyobb angol bank vezérigazgatójának a fia. A válasz egyszerű... Elkaptak, amikor az egyik bevásárlóközpont parkolójában kokaint vettem egy díler haveromtól. A srác lelépett, engem meg elkaptak. Az már mellékes, hogy annyira ismert voltam a rendőrtisztnek, hogy engedett a kocsiban cigizni, és menet közben még a McDonald's-ba is beugrottunk, hogy vegyünk nekem valami normális kaját, de a procedúrát be kellett tartani, le kellett ültetniük huszonnégy órára, majd fel kellett hívni az apámat, hogy a kicsi fia a sitten ül, és egy pedofil csöves előtte veri magát. Hogy apuci hogy reagált? Sehogy. Fel se vette a telefont, és fogadni mertem volna, hogy megint a titkárnőjével kufircol valamelyik olcsó, városszéli hotelben... Vagy már az irodában, a kanapén?
Pfuj, arra a kanapéra se ülök le többet.
Lefeküdtem arra a padszerű cuccra, begyűrtem a bőrdzsekimet a fejem alá, a lábaimat pedig feltettem a láncra, ami megnyikkant az acélbetétes bakancs súlya alatt. És ha éjszaka leszakad alattam? Már csak a puszta gondolatára annak, hogy a földön kéne töltenem az éjszaka további részét, kirázott a hideg. Nem azért, mert egy elkényeztetett ficsúr vagyok... Tizenhat éves korom óta több időt töltöttem a rácsok mögött, mint otthon vagy az iskolában. De nézzetek csak rá arra a padlóra, nem is akarom tudni, mi minden volt már rajta... Egyáltalán itt takarítanak?
Valószínűleg továbbra is ezen filozofáltam volna, hacsak el nem szaladt volna a padlón egy patkány. Nagy, szőrös, igazi patkány. Megállt a cellám közepén, körülszaglászott, majd apró, fekete gombszemeit rám szegezte. Próbáltam őt magamhoz csábítani, de megijedt, és elszaladt, én pedig újfent magamra maradtam.
Előástam a zsebemből a telefonomat, ránéztem a kijelzőre, 22:13-at mutatott.
Még huszonhárom óra és negyvenhét perc, és szabad vagyok.





Vissza az elejére Go down
Samantha Neon Rose
gimis
gimis
Samantha Neon Rose


Szülinap : 1996. Nov. 08.
Hozzászólások száma : 118
Join date : 2013. Sep. 28.
Age : 27

CHRIST ;; axel reynard Empty
TémanyitásTárgy: Re: CHRIST ;; axel reynard   CHRIST ;; axel reynard EmptyVas. Okt. 06, 2013 11:28 am

Elfogadva




Tudod, hogy imádom ahogy írsz...de ez egyszerűen mesés volt! Még egyik ET-en se nevettem ennyit, mint ezen, pedig már olvastam egy párat tőled.
Nem tudok mit mondani, remélem egyszer összefutunk valamerre. Irány foglalózni, majd játszani és keress magadnak valakit, aki kihúz ebből az állapotból.





Vissza az elejére Go down
https://phoenix-rose.hungarianforum.com
 
CHRIST ;; axel reynard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Central Park // Axel & Zandra
» at Griffin's place - Axel & Griffin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: Jelentkezés az iskolába :: Bejutottak :: D.C-
Ugrás: