Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Central Park // Axel & Zandra EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Central Park // Axel & Zandra EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Central Park // Axel & Zandra EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Central Park // Axel & Zandra EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Central Park // Axel & Zandra EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Central Park // Axel & Zandra EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Central Park // Axel & Zandra EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Central Park // Axel & Zandra EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Central Park // Axel & Zandra EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Central Park // Axel & Zandra

Go down 
SzerzőÜzenet
Zandra Jay
függő
függő
Zandra Jay


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Oct. 24.

Central Park // Axel & Zandra Empty
TémanyitásTárgy: Central Park // Axel & Zandra   Central Park // Axel & Zandra EmptyHétf. Okt. 28, 2013 10:26 am



Axel



Mattnek ma elvileg nagyon sokat kellett tanulnia én pedig nem szerettem volna láb alatt lenni, így inkább felhívtam Axel-t , akit még régebbről ismertem, hogy esetleg összefuthatnánk. Be kell vallanom ez most nagyon kapóra jött, hiszen annak idején elég erősen drogfüggő voltam és sajnos ezt a szenvedélyemet a mai napig nem tudtam teljesen lekűzdeni és jobban szeretek társaságban beállni , mint egyedül.

A central parkba beszéltem meg vele találkozót. Nem volt túlságosan messze ideiglenes lakhelyemtől és viszonylag nyugodt hely. Szóval nem zavarhat meg minket senki.
Gyorsan lezuhanyoztam és , hogy kicsit próbára tegyen Matt tanulás iránti szenvedélyét egy szál semmiben sétáltam ki a szekrényemhez. Oldalra pillantva csak annyit láttam, hogy homlokát ráncolja miközben valami törinek tűnő jegyzetet tanulmányos és lelkesen emeli ki a számára fontosnak ítélt részleteket.
Halkan felsóhajtottam majd magamra kaptam egy laza, hosszú szürke toppot és egy koptatott farmer shortot , ami alig látszott ki a top alól. Beleléptem a világosbarna bakancsomba és odaléptem Matt-hez.
-Későn jövök ne várj ébren...-suttogtam a fülébe.
-Spaghetti lesz az ebéd...-jegyezte meg , de még mindig a füzetét bámulta.
-Akkor időben jövök..-mondtam nevetve és felkaptam a táskámat majd kilibegtem az ajtón. Matt a legobb barátom és beköltözhettem hozzá, amikor nem volt hová mennem... de azért lehetne kicsit tökösebb.

Körülbelül fél órát sétáltam a parkig, sajnáltam a pénz taxira és végülis ráértem. Vettem magamnak egy kávét és még egy cigit is el tudtam szívni út közben.
Mire odaértem Axel már ott ácsorgott.
Hatalmas mosoly jelent meg az arcomon.
-Szia!-köszöntem neki mosolyogva ,miközben óvatosan átöleltem nehogy ráborítsam a kávém majd elengedtem.
-Jól nézel ki.. hogy vagy?-érdeklődtem miközben elindultunk valami nyugis helyet keresni.





template by RUMPLED LACE @ Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
 
Central Park // Axel & Zandra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zandra Jay
» CHRIST ;; axel reynard
» at Griffin's place - Axel & Griffin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: New York :: Belváros-
Ugrás: