Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Theo And Julien EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Theo And Julien EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Theo And Julien EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Theo And Julien EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Theo And Julien EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Theo And Julien EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Theo And Julien EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Theo And Julien EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Theo And Julien EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Theo And Julien

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Theo And Julien Empty
TémanyitásTárgy: Theo And Julien   Theo And Julien EmptyCsüt. Nov. 07, 2013 9:33 am


to Theo


Szörnyen lehangolt voltam, még a bunkóskodó modoromat sem tudtam hozni, annyira el voltam kenődve, Crispinnel nem alakultak jól a dolgok, akartam tőle... sokmindent, de közben még diák volt, én meg tanár, és ez mindent annyira összekevert, teljesen. Így arra jutottam, kimegyek levegőzni. Csak délután öt óra volt, de máris éjsötétbe burkolózott a park, egyedül voltam, de ezen nem volt miért csodálkozni. Vágytam valakinek a társaságára, feszültség levezetésnek, de nehéz volt ilyen embert találni este, egy tök üres helyen, mit ne mondjak, szeretem a megoldhatatlan feladatokat. Kiültem a kis salátámmal, melyet még otthon nyakon öntöttem ezerszigetöntettel, meg egy üveg cola, és máris kezdőthet a józanodás. Tanár vagyok, nem készülök berúgni, tényleg csak a józanodás a célom, vagy lealábbi lelkileg felrázni magam a kábult zsibbadtságból. Nem állt jól ez az ébresztős dolog, egyre inkább kezdett lecsuklani a fejem. Rossz volt egyedül lenni, a magányt sose bírtam, de mégis legtöbbször egyedül voltam, mert nem mindenki tudta rólam, hogy igazából kedves vagyok, jó fej... könnyen engedek mindenkinek, csak túl nagy a szeretetéhségem. És ez eléggé kihasználhatóvá tesz, sebezhetővé, ettől próbálom megvédeni magam.
A Demons című dalt hallgattam, és mellé halkan hümmögve dúdoltam a dallamot. Talán fel kéne adnom a kemény álarcot, és önmagam lenni. De fiatal tanár vagyok, és muszáj valamivel megőriznem a tekintélyemet, ha nem tisztelnek, nem fogok tudni tanítani, mert ők még nem látják, de nem az én érdekem, hogy tudják az anyagot, nem nekem tanulnak, hanem saját maguknak, hogy átmenjenek a vizsgákon, hogy felvegyék őket, legyen munkájuk... de nem, tesznek ezek rá, meg rám is. Megértem, senki sem szereti az iskolát, nekem sem volt a szívem közepe, de csak az osztálytársaim miatt, állandóan csak bezártak a szekrénybe meg minden. Szar... de remélem, javulni fog a helyzet valahogy.

Szó szám: ??? ~*~ Comment: következő jobb lesz, ígérem :S

Vissza az elejére Go down
 
Theo And Julien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julien ~ Crispin --> Julien háza
» Julien Chrisander Couteau
» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
» Theo's treasure chest
» Theo & Ellie;; zeneiskola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: Phoenix University :: Külterület-
Ugrás: