Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Julien Chrisander Couteau EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Julien Chrisander Couteau EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Julien Chrisander Couteau EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Julien Chrisander Couteau EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Julien Chrisander Couteau EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Julien Chrisander Couteau EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Julien Chrisander Couteau EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Julien Chrisander Couteau EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Julien Chrisander Couteau EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Julien Chrisander Couteau

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Julien Chrisander Couteau Empty
TémanyitásTárgy: Julien Chrisander Couteau   Julien Chrisander Couteau EmptyPént. Nov. 01, 2013 12:45 pm

Julien Chrisander Couteau

25 éves • október, 20, 1988 • Warriors againts youth • Mr. Emotional



His eyes upon your face His hand upon your hand His lips caress your skin It's more than I can stand



Otthon maradtam betegség miatt, a párom meg éppen ki tudja, kivel csal meg... talán már nem is érdekel, csak szépen csendben tegye, ne az orrom előtt, mert az zavar, mert ez az én házam, én vettem a szüleim pénzén, nagy, csinos, drága. A barátnőm őszontén azzal fekszik le, akit csak megkíván, de ne a házamba, mert arra allergiás vagyok. Megmondtam, hogy lakhat nálam, míg nem találom meg életem szerelmét - tehát kb örökre -, de ne hozzon fel ide senkit, és ha lehet, csináljon vacsorát, és ne csináljon kupit. A többi édesmindegy.
Nehezen kimásztam az ágyból, elsétáltam a konyhába, és kiszedtem egy üveg whiskyt a szekrényből, majd átsétálva a fürdőbe fogat mostam, és azzal öblögettem, majd vattára lötyögtetve, lemostam vele az arcomon a horzsolásokat. Halkan szitkozódtam, elestem véletlenül, ráléptem egy srác gördeszkájára, megcsúsztam és lepuffogtam a lépcsőn, tehetség, tipikus Julien, de segítséget szokás szerint nem fogadtam el, csak felvakartam magam, és odébb battyogtam, ennyi, nem nagy mutatvány. Rendeltem egy pizzát reggelire, és felkaptam a nagy kupac dolgozatot, lehuppantam a kanapéhoz, a tv elé, benyomtam, és a Supernatural közben elkezdtem kijavítani... na jó, ne hívjuk javításnak, legyen kritizálás inkább. Ahogy haladtam, egyre jobban zaklatott a gondolat, hogy bazeg, ezek teljesen idióták, és nemhogy, az irodalomhoz, vagy a történelemhez nem értenek, de azt sem értem, hogy hogy maradhattak ezek egyáltalán életben eddig?! Hogy nem baszta el őket egy busz, vagy  fulladtak meg a taknyukban, de komolyan... Felállva lementem a pizzáért, feljőve levágtam az asztalra, és brandyt szedtem elő. Fél üveg után, egészen jó hangulatban hajtogattam papírrepülőt a dogákból, és a szemetest a tv elé tolva célozgattam befele. Az összeset eldobtam, amelyik betalált, az ott is maradt, amelyik nem, azokat felszedtem, és elkezdtem kijavítani őket, némelyikhez kedves kis megjegyzéseket is fűzve, mint például: Shakespeare azt is megbánta, hogy élt!... Te melyik bolygóról jöttél? ... Mi a fasz?!... Ezt el se tudom olvasni... Te BAROM A végére egészen jól lettem, még azt a rettenetes filmet is megnéztem, a 40 és annyit, fúj, nagyon szörnyű volt, de annyi pizzával, meg a maradék itókámmal, tényleg néha még nevettem is. Aztán inkább visszatessékeltem magamat az ágyba, elterültem, és pár pillanatig néztem a plafont. The greatest thing you will ever learn is just to love and be loved in returne. Ez volt a falra írva, emlékszem, én festettem még rá. És a filmre is emlékszem, amiből volt. Olyasmi volt az elején, hogy This story is about love. The woman i loved is dead. Az enyém is meghalt egy szinten, persze nem igazából, él, velem, járunk, formálisan, de nem érünk egymáshoz, a szerelem már nincs, ez egy nyitott kapcsolat, ami már csak azért kapcsolat, mert nem akarunk úgy szakítani, hogy nem vagyunk benne azonnal egy másik kapcsolatban. Kapcsolat függők vagyunk. Fuck yeah.






Vissza az elejére Go down
Samantha Neon Rose
gimis
gimis
Samantha Neon Rose


Szülinap : 1996. Nov. 08.
Hozzászólások száma : 118
Join date : 2013. Sep. 28.
Age : 27

Julien Chrisander Couteau Empty
TémanyitásTárgy: Re: Julien Chrisander Couteau   Julien Chrisander Couteau EmptyPént. Nov. 01, 2013 12:57 pm

Elfogadva




Tudod, hogy mindig is szerettem, ahogy írsz és ez most sem változott. Nagyon tetszett a kis írásod, ittam minden szavát és alig várom, hogy lássalak akcióban a játéktéren.
Reménykedem abban, hogy megtalálod a kapcsolatot, amire vágysz és boldog lehetsz feltételek nélkül. Irány a foglalók háza, majd játékra fel ahoj! <3 Pusszi 





Vissza az elejére Go down
https://phoenix-rose.hungarianforum.com
 
Julien Chrisander Couteau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julien ~ Crispin --> Julien háza
» Theo And Julien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: Jelentkezés az iskolába :: Bejutottak :: W.A.Y-
Ugrás: