Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Cami & Bambi - filmdélután a csoportal

Go down 
SzerzőÜzenet
Bambi Kwon

Bambi Kwon


Szülinap : 1992. Aug. 29.
Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Oct. 08.
Age : 31

Cami & Bambi - filmdélután a csoportal Empty
TémanyitásTárgy: Cami & Bambi - filmdélután a csoportal   Cami & Bambi - filmdélután a csoportal EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:48 pm

Camiella &&
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal 1678080598Riadtan pattanok ki az ágyból. Megint sikerült elaludnom. Megtanultam, hogy késni néha pont olyan rossz mintha el sem mennénk és, hogy miért? Hát ez egy hosszú történet talán ráérősebb pillanatomban elmesélem. Most pedig a fürdőbe szaladok, hogy rendbe pofozzam magam. Mióta vissza tértem New Yorkba sokan néztek rám rossz szemmel, és sokan keresték bennem régi lényem. Valahogy nem találtam a helyem, aztán egy szórólapot találtam a kocsim szélvédőjén melyen egy nyitott koreai csoport megnyílásáról olvashattam. Először nem érdekelt, de aztán anya pár bíztató szava és a végén ott kötöttem. Oly annyira megszerettem a társaságot, hogy most is ép oda tartanék, ha nem aludtam volna el... Próbálom az össze vissza álló tincseket kifésülni, pontosítva a szénaboglyámat. Miután már emberibb arcom van és nem úgy nézek ki mint egy kölyök oroszlán gyorsan felöltözöm és már szaladok is le a lépcsőn. Megragadok egy almát a telefonom és sietve hagyom el a házat. Fujtatva pattanok a kocsiba, harapok egyet az almába majd gázt adva már itt sem vagyok. Igazából azért aggaszt annyira, hogy csúszásban vagyok, mert megismertem ott egy lányt, Camiellat és egész jól összebarátkoztunk. Megígértem neki, hogy segítek a filmes délután szervezésében, de ha még időben se tudok oda érni akkor hogy lehet rámbízni a szervezésben való segítést? Vezetés közben idegesen fogyasztom el "reggelim". Mikor végre megérkezem a találka helyére gyors keresek parkolót. Sosem volt erősségem pontosan beállni a két csík közé...én esetemben igaz a mondás mi szerint a nők nem tudnak parkolni. Nagy szenvedés árán, de normális helyzetben letudom állítani a motort. Kiszállok, gyorsan bezárom az ajtót és már szaladok is Cami felé ki egy padon ücsörögve vár rám. Szegény...remélem nem várt túl sokat. Órámra pillantok és szembesülök a ténnyel mi szerint nem kicsit várakoztattam meg. (BASSZUS!)
-Sziaa!!! Ne haragudj bedöglött az ébresztőm..- Kiscica szemek és lebiggyesztett ajkak, talán ez enyhít kicsit helyzetemen.
set:this notes: ez ilyen lett sorry
Vissza az elejére Go down
 
Cami & Bambi - filmdélután a csoportal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cami & Neon → night to remember
» Bambi Kwon
» bambi && noel - pizsi party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: New York :: Belváros-
Ugrás: