Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Cami & Neon → night to remember EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Cami & Neon → night to remember EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Cami & Neon → night to remember EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Cami & Neon → night to remember EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Cami & Neon → night to remember EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Cami & Neon → night to remember EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Cami & Neon → night to remember EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Cami & Neon → night to remember EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Cami & Neon → night to remember EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Cami & Neon → night to remember

Go down 
SzerzőÜzenet
Samantha Neon Rose
gimis
gimis
Samantha Neon Rose


Szülinap : 1996. Nov. 08.
Hozzászólások száma : 118
Join date : 2013. Sep. 28.
Age : 27

Cami & Neon → night to remember Empty
TémanyitásTárgy: Cami & Neon → night to remember   Cami & Neon → night to remember EmptySzomb. Okt. 12, 2013 8:39 am

A legjobb dolog az ember életében az az, ha van egy remek barátnője, akivel bármit és bármikor megoszthat feltétek nélkül. Számomra ilyen Camiella barátnőm, akivel már Isten tudja, mióta remek kapcsolatot ápolok. Nem is meglepő, hogy hébe hóba egymásnál alszunk és olyankor hatalmas kibeszélő show-t tartunk.  Ilyenkor senki nem szokott szárazon megmenekülni, mindent kibeszélünk… de hát ez a barátnők feladata, nem igaz?
Anyáék is kedvelik őt, meg a testvérét is és a szüleik is nagyon rendesek, ezért tisztában voltam azzal, hogy a válasz igen lesz erre az egész dologra.
Izgatottan jöttem haza a suliból, persze miután megint megkaptam a szokásos törési adagomat Linus-tól. Az a fiú az őrületbe fog kergetni egy szép napon! Nem elég, hogy majdnem egy évig elviseltem a drogos szokásait, most előttem szedegeti fel a csajokat és próbál féltékennyé tenni. Sikerülne neki? Hogyne sikerülne! Hisz teljes szívemből szeretem azt a szemétládát, és még mindig képes lennék érte csapot-papot otthagyni, ha ezzel megakadályozhatnám a rossz döntésekben.
De nem, ő más utat választott én pedig tiszteletben tartom a döntését, és remélem ő is az enyémet. Bár eddig ez nem látszik, de a tapasztalt emberek szerint az idő minden sebet begyógyít, vajon a szerelmi sebet is?
Gyors megrázom fejemet, próbálva ezzel kikergetni a gondolatokat belőle, kevés sikerrel persze. Hatalmas sebességgel szedtem ki táskámból a könyveket, majd alvó és csereruhát téve bele ültem le még a gép elé. Tudom, hogy útra kéne kelnem lassan, de hajt a kíváncsiság. Egyből Linus oldalára megyek, és a szívemet megnyugvás önti el mikor meglátom a szingli státuszát.
Fejemre húzva a fejhallgatómat zárom ki a külvilágot, majd gyorsan szedve a lábamat indulok el Camiék otthona fele.
El is felejtettem megkérdezni, hogy mit vigyek a boltból, ezért előkapva a telefonomat tárcsázom is a számát. Mosolyogva várom, hogy felvegye s mikor ez megtörténik hangosan köszönök bele.
- Szia Cami, csak azért hívlak, hogy megkérdezzem mit is vigyek hozzád. dobolok ujjaimmal az ablak párkányán, miközben nézem az előttem elhaladó szerelmespárokat. – Rendben, akkor azokból hozok. Okés, szia. – teszem le, majd visszatéve a fülesemet megyek a boltba.
Fél óra vásárlás után, tudni kell, hogy nagyon válogatós vagyok édesség szempontjából, két csomag Haribóval, három csomag chips- szel hagyom el a boltot, kezembe egy Mars csokival. Remek vásárt futottam saját magammal, ezért elégedetten indulok most már ténylegesen el Camihoz.
A buszon ülve gondolataim megint Linus-ra terelődnek, és én hiába próbálok tenni valamit ellene nem lehet. Csak rajta kattogok, és az sem segített a dolgon, hogy a következő megállónál ő is felszállt a járműre. Szívem kihagyott két ütemet, majd nagy levegőket véve próbáltam eltűnni a székembe, reménykedve abban, hogy nem fog meglátni.
Már épp kezdett leesni a szívemről a kő mikor beleszólt a mikrofonba a busz sofőr, a nevemen szólítva, hogy kezdhetek az ajtó fele menni. Fenébe, egyből rám nézett, sunyi vigyor éktelenkedett arcán majd mikor elmentem mellette magához húzott. Leverve kezét magamról pattantam le a kocsiról, majd futásnak eredve indultam meg barátnőmhöz, éreztem, hogy valaki követ így a hosszabb és nehezebb utat választva érkeztem meg.
Sajgó oldallal érkezek meg Camihez, majd egyből becsengetve dőlök neki az ajtófélfának, hogy kifújjam magam.


Vissza az elejére Go down
https://phoenix-rose.hungarianforum.com
 
Cami & Neon → night to remember
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cami & Bambi - filmdélután a csoportal
» Neon's bagpack
» Samantha Neon Rose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: New York :: Lakóhelyek :: Moulds lakás-
Ugrás: