Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak?

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilith Millan
gimis
gimis
Lilith Millan


Szülinap : 1996. Oct. 31.
Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Oct. 19.
Age : 27

Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? Empty
TémanyitásTárgy: Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak?   Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak? EmptySzer. Nov. 20, 2013 2:51 am


Know you any parfume for cats?



Szabadulni! Csak ez járt a fejemben, amikor hangos robajjal csapódott mögöttem a bejárati ajtó és elhagytam a csodás kis családi fészket épp egy újabb felesleges szájtépés közepette.
Terveztem már egyébként is ellátogatni ebbe az apró kis kincsesbányába, ami voltaképp olyan, mint egy plázabeli butik, csak valahogy sokkal jobb cuccokat lehet itt találni. A legvagányabb cuccaim szinte mind innen vannak, így nem csoda, hogy már néven szólítanak az eladópultnál, amikor belépek az üzletbe.
Egyébként gyűlölök vásárolni, nézegetni, szüttyögni, de ez a bolt valahogy folyamatosan magába szippant. Olyan nincs, hogy egy óránál kevesebbet töltsek el benne és olyan sincs, hogy üres kézzel távozzak. Így most is már felszerelkeztem pár kiegészítővel, meg egy pólóval, mire az illatszeres pavilonhoz keveredtem. Nézelődtem, szimatoltam, aztán valahogy, mintha macskanyávogást hallottam volna és kattanva az agyamban valami, a macskámnak kezdtem parfümöt keresni. Egy cirka háromnegyed órás bíbelődés után sikerült kettőre leszűkíteni a kört, de nem tudtam választani. Volt még rajtam kívül úgy... két ember a boltban, gondoltam valamelyikőjük hátha elég segítőkész. Persze én meg a hatalmas lustaságom... a hozzám legközelebb álló vállát kocogtattam meg. Próba, cseresznye - gondoltam.

- Bocsi, hogy zavarlak, de szerinted ez tetszene a macskámnak? Ez az illat? - kérdeztem egyből, még mielőtt az agyam felfoghatta volna, hogy nekem ismerős ez az arc... Sőt, én ezt az arcot nagyjából minden nap látom. Na nem, mintha zavarna, hogy esetleg ez lesz az új téma a suliban... A kettyós Millan fottyos húga a macskájának akart parfümöt venni... - amúgy elég viccesen hangzik.


Vissza az elejére Go down
 
Lil 'n' Vale ~ Szerinted ez tetszene a macskámnak?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: New York :: Belváros-
Ugrás: