Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
crispin dirty mouth tonkin EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
crispin dirty mouth tonkin EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
crispin dirty mouth tonkin EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
crispin dirty mouth tonkin EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
crispin dirty mouth tonkin EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
crispin dirty mouth tonkin EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
crispin dirty mouth tonkin EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
crispin dirty mouth tonkin EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
crispin dirty mouth tonkin EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 crispin dirty mouth tonkin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Crispin H. Tonkin
fősulis
fősulis
Crispin H. Tonkin


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Nov. 01.

crispin dirty mouth tonkin Empty
TémanyitásTárgy: crispin dirty mouth tonkin   crispin dirty mouth tonkin EmptyPént. Nov. 01, 2013 1:54 pm

Crispin Harry Tonkin

22 • 1991.nov.27 • Burned • Dirty mouth



I'm here to collect your hearts...

Thomas Jefferson, Patrick Henry és a többi marha, akik fellázadtak III. György angol uralkodó ellen. Mennyi örült ember volt akkor egy helyen… mondjuk, ha nem lettek volna elégedetlenek azzal, amilyük van, akkor nem beszélhetnénk Amerikáról. Pedig milyen nagyszerű hely is ez, ahol több millió ember él és virul, miközben egészségtelen kajával tömik a fejüket nap, mint nap és olyan dolgokon törik tökéletlen agyukat, amik egyáltalán nem lényegesek. Nem mondok semmit inkább, én is gyökeres amerikai vagyok akinek a kezébe nyomtak minden egyes dolgot, amit megkívánt és azt is, amit még ki sem ejtett a száján. Ettől eltekintve remek életem van itt, ezen a drága kontinensen, amit ezeknek a fasziknak köszönhetek. Szóval, Washington, Szabadság fiai köszönöm azt, hogy bedobtátok a teát a tengerbe jó kis nyugtató fürdőt csinálva az emberek számára.
Elégedetlenül dőlök hátra az irodai székembe, majd elrugaszkodva pördülök meg vele, hogy valami ihletet merítsek magamnak. Ez az esszé nagyon rosszul sikerült, nem adhatok be ilyen vacak összeállítást, de nincs ötletem.
Tördelem a kezemet, forgatom a nyakamat majd elővéve egy sört a hűtőszekrényemből vágódok le az ágyamba. Nem, ez így nem lesz jó.
Lehunyom a szememet, számolgatom magamban a birkákat, mert hát az kurva jó dolog, rólam meg köztudott, hogy imádom a kurvákat, na meg a dolgokat, és a kettő párosítását pedig még jobban. Megrázom vöröses barnás hajamat, majd feltápászkodva gyors felkapom a táskámat és a napszemüvegemet a helyéről és már el is indulok egy kedves ismerőshöz. Remélem nem fogja képembe nyomni az ajtót, és nem fog melegebb éghajlatra küldeni.
Nem is tudja, hogy tudom, hogy merre lakik a kedves tanár úr, na nem mintha zavarni fogja a váratlan meglepetésem. Amilyen ’kedves’ a többiekkel kétlem, hogy egy ember is megmaradna mellette. Viszont számomra meglepő, hogy engem sikerül még mindig megtartania gorombasága ellenére.

120, 122, 124 és… 126-os ház. Remek környék, szép nagy házakkal megpakolva, érdekes szomszédokkal és helyes pofikkal. Nem rossz választás, de be kell látnom, hogy túl nagy a kis feketének.
Nagy vigyorral az arcomon megyek az ajtójához és csengetek be, fáradtan dőlve az ajtófélfának.
- Igen? Ki az? – hallom csilingelő hangocskáját, miközben kinyitja az ajtót és látom rajta a meglepettséget. Vajon nem rám számított? Vár valakit, de nem engem? Csalódottság tölti el a szívemet, ami ki is ül az arcomra.
- Nem rám számítottál… ugye? Milyen szívmelengető fogadtatással vársz. Cö. – szemet forgatok, majd megpaskolva a vállát kerülök beljebb a házába. Elfüttyentem magam a nagyságára, és megindulok a nagy előtérben. – Ej, ha. Mondtad, hogy nagyházban élsz, de hogy ennyire!
- Miért jöttél? – aggódva tekintget össze vissza, mintha zavarná jelenlétem. Ennyire rémisztő lennék? Elhúzom a számat, majd hajamba túrok.
- Ha akarod visszajöhetek később, csak Amerikáról akartam kérdezgetni dolgokat. Dolgozatot kell írnom, és érzem, ha egyedül csinálom rendesen elcseszem. Te pedig tuti nem engednéd, hogy elbaltázzam, nem?





Vissza az elejére Go down
Theodore Sorensen
tanár
tanár
Theodore Sorensen


Szülinap : 1981. Apr. 05.
Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Sep. 29.
Age : 43

crispin dirty mouth tonkin Empty
TémanyitásTárgy: Re: crispin dirty mouth tonkin   crispin dirty mouth tonkin EmptySzomb. Nov. 02, 2013 12:43 pm

Elfogadva




Drága Crispin!
Tipikusan az a fajta diák vagy, akit a pokolra kívánok, de a francba veled, amiért mégis titeket szeretlek a legjobban. A drága történelemtanárod pedig nem irigylem...
BTW, az ET-d tetszett, rövid, frappáns és humoros. Szeretem az ilyen Et-ket, amik olvastatják magukat és várnám, hogy még legyen, még ne legyen vége.
Szóval lehet menni foglalózni és megszenvedni azzal a történelemmel! Wink
xoxo Theo





Vissza az elejére Go down
 
crispin dirty mouth tonkin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julien ~ Crispin --> Julien háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: Jelentkezés az iskolába :: Bejutottak :: R. & P.-
Ugrás: