Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
raychel s. urie EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
raychel s. urie EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
raychel s. urie EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
raychel s. urie EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
raychel s. urie EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
raychel s. urie EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
raychel s. urie EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
raychel s. urie EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
raychel s. urie EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 raychel s. urie

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Raychel Urie
külsős
külsős
Raychel Urie


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Oct. 25.

raychel s. urie Empty
TémanyitásTárgy: raychel s. urie   raychel s. urie EmptyPént. Okt. 25, 2013 1:14 pm

Raychel Saffi Urie

24 • 1989. június 3. • borderline crossers • daddy's girl



lay me down in darkness, tell me what you see.


Lassan kezdem érezni, ahogy rám csavarodik a takaró, és hallani, ahogy a kinti szellő meglebbenti a parkettát simogató függönyöket, és összedörzsölődve elérik a takaró alól kilógó lábamat. Nyújtózkodom egyet, összegyűrve az alvás közben egyébként is megcsavarodott lepedőmet. El sem tudom képzelni mennyit kellett ahhoz mocorognom, hogy egy tökéletes masni alakuljon ki alattam. Én ezt nevezném lepedő akrobataságnak, nem a szexet. Kinyitottam a szemem, és megpillantottam a lakásom ismerős plafonját. Valami azonban nagyon nem volt rendben. Furcsa ez az illat.. Szokatlan. Olyan, mint.. Oldalra fordulok, és megpillantok egy tálcát, tele mindenféle finomsággal, ami nekem lett előkészítve, reggelinek. Elmosolyodom, hiszen nagyon is jól tudom, hogy nem a szorgos kis házi manóim készítették nekem mindezt, hanem apám járt itt - legalábbis nagyon remélem. Benézett, mielőtt dolgozni ment volna. Hihetetlen, hogy még mindig úgy gondolja tizenkét éves vagyok, és képtelen vagyok egyedül összehozni egy reggelit. Bár lényegesen megkönnyíti a dolgomat azzal, hogy nem kell a fél délelőttömet azzal töltenem, hogy összehozom, amit ő pillanatok alatt lerakott mellém.
Apám mindig is nagyon gondoskodó típus volt, és szeretett volna nekem megadni mindent, amit csak megkívántam, hiszen én vagyok az egyetlen lánya. Nekem nem is kellett más, azon kívül, hogy velem legyen - eltekintve attól jó néhány ruhától, és cipőtől, meg persze a rengeteg játéktól, amivel nem lett volna teljes a kiskori gyűjteményem. Imádtam a gyerekkoromat, de azt is nagyon tudnám értékelni, ha apám is végre túllépne rajta, és nem mindig azon aggódna, hogy élek-e még. Főleg, hogy gyakorlatilag a galériája fölötti lakásban élek, amit ő adott nekem.
Azt hiszem nem is lehetnék bébiszitter, ha képtelen lennék rá, hogy megcsináljak egy rántottát, vagy megfőzzek egy ebédet. Bár egészen más a helyzet, amikor a családnak van egy saját szakácsa, rám meg csak azért van szükség, mert a szülők éppen valami üzleti úton vannak, és nem tudták magukkal vinni a gyereket. Pedig ha elvinnék, legalább világot látna. Nekem meg nem lenne munkám. Inkább hagyják csak a gyereket ott, ahol van.
Lerúgom magamról a takarót, felülök, a lábaimat az ágy széle felé lendítem, rögtön megérzem a talpaim alatt a szőnyeg rojtjait, és belefúrom az ujjaimat, miközben ásítok egy nagyot. Szép dolog is az ágyba kapni a reggelit. Kár, hogy aki készítette, elfelejtette a kávét. Így nekem kell elkészítenem.
A konyhában a pultnak támaszkodtam, arra várva, hogy a bögrém megteljen, én pedig visszabújhassak az ágyamba, azzal a halom kajával együtt, amit már ott várakozhat egy ideje. Persze apának hiába magyaráznám, nem hiszi el, hogy nem tudok megenni annyi mindent. És amíg rajtam múlik, nem fog rájönni arra sem, hogy a másik felét a szomszéd macskája szokta megkapni. Persze már a szomszéddal is szóbeli megállapodást kötöttem, hogy amikor apámmal beszél, és az megemlíti milyen szép lett az a macska, ne említse meg, hogy minek is köszönheti. Elég, ha csak én tudom, meg ő. És persze a macska. De ő nem tud beszélni.





Vissza az elejére Go down
Theodore Sorensen
tanár
tanár
Theodore Sorensen


Szülinap : 1981. Apr. 05.
Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Sep. 29.
Age : 43

raychel s. urie Empty
TémanyitásTárgy: Re: raychel s. urie   raychel s. urie EmptyVas. Nov. 03, 2013 10:33 am

Elfogadva




Raychel!
Téged már a vezetékneved miatt elfogadnálak, de erre még rájön az is, hogy kellemes kis előtörténetet hoztál össze. Én is szeretnék reggelente kajára kelni, nem akarsz ezentúl engem etetni a macska helyett? Smile
Irány foglalózni és tiéd a játéktér!
xoxo Theo





Vissza az elejére Go down
 
raychel s. urie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: Jelentkezés az iskolába :: Bejutottak :: B.C-
Ugrás: