Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház

Go down 
SzerzőÜzenet
Emma Hamilton
fősulis
fősulis
Emma Hamilton


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Oct. 18.

Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház Empty
TémanyitásTárgy: Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház   Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház EmptyCsüt. Okt. 24, 2013 12:11 pm




Azt mondják, hogy mindig álmodunk. Muszáj álmodnunk, csak maximum mire felébredünk már semmi emlékünk nem marad belőle. Nem szeretek álmodni. Olyankor vagy egy sokkal jobb vagy egy milliószor rosszabb világban járok. Kemény réműlmok gyötörtek kiskoromban, nem véletlenül félek a mai napig a sötétben. Mostanában viszont 1 rendszeresen visszatérő álmom van , amivel nem tudok mit kezdeni. Aaron arca jár az eszembe és igazából mostmár azt is esélyesnek tartom, hogy igazából kómában fekszem valahol és az egészet csak álmodtam.
Szombat volt és én mégis együtt keltem a Nap első sugaraival. Nehezemre esett kikelni a meleg ágyból , ráadásul lábujjhegyen kellett közlekednem, nehogy felébredjen szobatársam. Halkan öltöztem fel, készültem el, majd magamhoz kapva a táskámat kiosontam a szobából. Az utcákon alig néhány ember lézengett, miközben fáradt szemekkel sétáltam el a kis kávézóig, ami a következő sarkon állt.
Legalább 10 percet töltöttem el az ajtó előtt, hiszen fogalmam sem volt, hogy hova tüntethettem el a kulcsomat, amit abban a pillanatban a pokol legmélyebb bugyraiba kívántam.
Néhány cifra károkodás után mégis a kezembe akadt a zörgő kulccsomó , amely a megváltást jelentette. Gyorsan bementem a kávézó meleg szentélyébe. Volt még egy órám nyitásig, de sok mindent kellett még elintéznem. Kezdetnek például főztem magamnak egy jó habos tejeskávét, amibe egy adag cukrot is beleborítottam. Aki nyitja a boltot annak jár a kávé ez a szabály.
Amíg a kávé lefőtt a kedvenc bögrémbe én a személyzeti részbe lepakoltam a táskámat, kabátomat sálamat. Egy csőfarmer volt rajtam, amnek a szárát egy világosbarna bakancsba tűrtem , fölül pedig egy sötétpiros kötött pulcsi volt rajtam. Szerettem az ilyen napokat. Az ősz a kedvencem, bárki bármit is mondjon róla. Szeretem a vöröses színeket és a megfáradt nyár utolsó rúgásait. Letörölgettem az asztalokat, kiraktam a sütiket és a szendvicseket, enyhe hangulatvilágítást kapcsoltam majd végre visszatérhettem a kávémhoz.
Óvatosan kortolytam bele a folyékony életbe, ami azonnal átjárta a testemet. Mindigis imádtam kávézni. Magamhoz vettem egy epres-csokis muffint és az ajtóhoz lépve átfordítottam a táblát, hogy mások is lássák, hogy készen állok a fogadásukra. Beindítottam valami kis halk zenét, hogy ne legyen zavaró senki számára és a pult mögött kényelembe helyeztem magamat az első vásárlók érkezéséig, addig pedig a történelem könyvembe, kávémba és a muffinomba merülve élveztem a kávéző derűs atmoszféráját, ami most tökéletesen illett a lelki állapotomhoz.
Halkan nyilt az ajtó megcsendítve a szélcsengőt. Megvártam , míg a léptek közelebb érnek hozzám.
„Mit adhatok?” érdeklődtem felnézve a történelem könyvemből.






I CAME
IN LIKE A
WRECKING
BALL


Lots of love
Aaron



made by shawnarew
Vissza az elejére Go down
 
Aaron & Emma - My Little Paris Kávéház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emma Hamilton
» Aaron Redway

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: New York :: Belváros-
Ugrás: