Like moths to flames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoenix Rose University and Highschool
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  PublicationsPublications  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome

New York
Welcome! New York-ban jársz, egy olyan városban mely éjjel- nappal talpon van. Jelenleg 2013 szeptemberében vagyunk, és még iskolakezdés előtt állva érkeznek haza a diákok. Mindenki hazajön a nyaralásból, patrikra járnak, élvezik az utolsó napokat. Már nem sokáig. Gyere, légy részese ennek a világnak!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Theo


Neon


Linus


Chatbox
Legutóbbi témák
» pander 4ever
Lola Annie Simmons EmptyVas. Ápr. 12, 2020 9:02 am by Hyde Hyde

» Clark Atlanta University
Lola Annie Simmons EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:18 am by Vendég

» Miami Life RPG - frissítés!
Lola Annie Simmons EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:12 am by Vendég

» Trouble Life
Lola Annie Simmons EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:30 pm by Vendég

» Westburry University
Lola Annie Simmons EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:44 pm by Vendég

» Miami Life RPG
Lola Annie Simmons EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:32 am by Vendég

» Kit && Theo ;; boy you're in trouble again
Lola Annie Simmons EmptySzomb. Dec. 28, 2013 3:42 pm by Theodore Sorensen

» The White Silence
Lola Annie Simmons EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:08 am by Vendég

» Mysterious Private School
Lola Annie Simmons EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 12:21 pm by Polina Dubled

Statisztika
Megnyitottunk:
2013. október 6.
Regisztrált felhasználók: 51
Elfogadott felhasználók: 39
Fiúk: 23
Lányok: 28
Minors: 8
Burned: 14
Warriors: 4
Cravers: 6
Crossers: 4
Dots: 4

Társak

 

 Lola Annie Simmons

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lola A. Simmons
függő
függő
Lola A. Simmons


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Nov. 06.

Lola Annie Simmons Empty
TémanyitásTárgy: Lola Annie Simmons   Lola Annie Simmons EmptySzer. Nov. 06, 2013 12:26 pm

Lola Annie Simmons

17• 1996.03.18 • cravers • Nobody's B*tch



he told me in the morning he don't feel the same about us in his bones
It seems to me that when I die these words will be written on my stone


Már megint erről a könyvről beszél mindenki… pedig nem értem. Annyira nem nagyszám a semmiből berobbant könyv, csak négy jellemtelen lányról szól. Legalábbis ezt próbálom bemesélni magamnak minden áldott reggel, mikor erről kezd el mindenki beszélni. Idegesítően nyomják a szöveget, és órákon keresztül tudnak ezekről csacsogni. Milyen iskola ez már?
Az igazság viszont az, hogy nem most jöttem le a falvédőről, s szőke hajam ellenére igen okos vagyok így meglátom a közöst a fikció és a való élet között. Miért van az, hogy a három tornacipős lány kiköpött Sally, Greta és Nikki? A szőke… pedig mintha én lennék. Lola. Kiráz a hideg, ahogy erre a dologra gondolok, és arra, hogy hány éven keresztül figyelhetett meg ez a sunyi kis dög. Ha megtudom ki írta a könyvet számíthat arra, hogy kérdőre veszem… vagy csak én vagyok túl paranoiás? Kétlem.
- Miss Simmons, maga figyel? – ismerős hangok zökkentenek ki gondolatmenetemből, de először nem is fogom fel hol vagyok, vagy ki áll előttem csípőre tett kézzel. Majd szépen lassan kirajzolódik a biológiatanárom körvonala, aki összeszorított szemmel és szemöldökkel pillant rám. – Eltudja ismételni miről volt szó az elmúlt félórában?
Nagyot nyelek, őzike szemeket meresztve nézek rá és reménykedem abban, hogy lógva hagy és inkább folytatja a nagyon izgalmas leckét. Eltudom képzelni mennyire extrém lehet, ha még én is belemerültem a gondolataim bugyrába.

Még 5 perc… csak 5 és végre kész lesz ennek a kellemetlen órának. Már majdnem csengetnek, érzem, hogy a szolgálatos már a gombot nyomná meg mikor… rákezd.
- A jövő héttől pedig a laborban dolgozunk, párokban… És nem, nem választhatjátok a társaitokat! Én már ki is választottam. – ördögi vigyor kúszik fel az arcára, majd ugyanekkora lelkesedéssel mesélte a párocskákat.

- Kivel leszek? Milyen Wandával? Egyáltalán ki is ő? – kérdőn pillantok Sally,Nikki és Greta párosra, miközben a szokásos helyünkön ülve eszem a kis salátámat. Muszáj lesz leadnom még pár kilót, akkor talán anya is elfogad olyannak, amilyen vagyok… vagy mégsem?
Sosem gondolkodtam el azon, hogy miért ismertem rá magamra abban a könyvben. De egyre jobban érzem azt, hogy benne vagyok, és igaza van az írónak. Egy lecsúszott, méhkirálynő vagyok, aki a pengékhez nyúl, ha nincs jól és próbál mindig boldogságot színlelni maga köré. Lehet, hogy az egyik lány írta. Nem lenne meglepő, de honnan tudnak akkor a dologról? A pengéről? A hegekről…


Megint, és megint és még egyszer. Rengetegszer megígérem magamnak, hogy nem teszem, soha nem veszem a kezembe, de mindig megszegem… csak azért, mert muszáj. Attól érzem jól magam, ha érzem a piros folyadék melegségét lefolyni a kezemen, Tudom, hogy nem szabadna de annyira jól esik… A kezemen lévő karcolásokat pedig elfogom valahogy tűntetni, lekötöm, alapozót teszek rá, csak hogy ne látszódjon.
Remegő kezemből hamar kiesik a penge, kis koppanással ér földet és én csak leborulok mellé. Nincs erőm érezni, nincs lelkiismeretem és csak fekszem, gondolkodom, és vérzem. Megint összetörtem.





Vissza az elejére Go down
Waddie Andraylec
sztár
sztár
Waddie Andraylec


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Nov. 03.

Lola Annie Simmons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola Annie Simmons   Lola Annie Simmons EmptyCsüt. Nov. 07, 2013 6:33 am

Elfogadva




Drága Lolám!
Azt hiszem te magad sem tudod pontosan mi közöd a történethez. Talán nem is az fáj neked igazán, hogy szerepelsz benne, hanem, hogy volt, aki meglássa a valódi arcodat, van aki ismeri az igazi önmagadat anélkül, hogy te meséltél volna a titkaidról. Elhiszem, hogy ez megijeszt. Engem is megijeszt...
Imádlak *-* Amiért megcsináltad, meg úgy alapból is, szerintem annyi elfogadó szöveget írtunk már egymásnak, hogy nincs több dolog, amit beleírhatnánk :DDD
xoxo Wade





Vissza az elejére Go down
 
Lola Annie Simmons
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Waddie & Lola → do or die

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Like moths to flames :: Jelentkezés az iskolába :: Felvételi-
Ugrás: